Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facebook, terhességi teszt...

Facebook, terhességi teszt elemzős csoport. Szerintetik ez egészséges, hogy kétségbeesett, babákra váró nőket tévhitekbe ringatnak?

Figyelt kérdés
Egyértelműen negatív teszteken “látják” a második csíkot, aztán persze a hölgynek megjön. Én nagyon sajnálnám, ha az én pozítiv kommentem miatt tévhitben élne egy nő, örülne, annál rosszabb lenne neki. Nem tudom, miért kell ezt, de ha kommentelnék, hogy ez sajnos negatív, félek én tünnék bunkónak..
2022. jún. 27. 00:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Itt is 100 ugye, hogy te is látod teszt 95 esetben negatív, 3 esetben kétséges, és 2, ami egyértelműen az. Felesleges a másikat áltatni.
2022. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem értettem úgy eleve, hogy minek szívatja magát valaki azzal, hogy aktus után ilyen 8-9-10 napokkal már tesztel. Igen, tudom, hogy vannak már nagyon érzékeny tesztek, de ezek is csak a pénzlehúzásra mennek. Mindenkinek akkor kéne tesztelnie, amikor már vagy egy hete biztosan késik. Életemben eddig a 36 évem alatt 5 tesztet csináltam, különböző életszakaszaimban, és lám, mindig azt mutatta egyértelműen ami volt.
2022. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Életemben 1 terhességi tesztet csináltam, egy gyerekem van. Én sem értem ezt a naponta tesztelni és görcsölni dolgot. Ettől csak a csalódás lesz több.
2022. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%

Az egész Facebook, úgy ahogy van, nem egészséges. Akik ránőttek a FB-re és képtelenek elhinni a VALÓS híreket a FB-n terjesztett marhaságokkal szemben, az nem egészséges. Terhességi csíkot én is látok kettőt, ha elég bandzsán nézek...

Lépjetek már ki a FB-ről.

2022. jún. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Atya isten, már ilyen is van?! 🤦‍♀️

Sokszor elég ehhez ide fellépni. Itt is 10ből 8teszt sak beképzelt pozitív.

2022. jún. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Eleve mit kell rajta elemezni?

Egy csík, két csík.

2022. jún. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

Most nézzetek hülyének, de én régen beléptem oda poénból, mert benne vagyok az úgy csinálunk mintha szülők lennénk csoportba is, és én szeretek az ilyesmin jókat nevetni, ha hülyeségeket írnak ki.


Mindegy is. De benne voltam, aztán nem is néztem, egyszer pedig csináltam egy tesztet, amin láttam egy halvány csíkot, de először full negatívnak néztem el is könyveltem magamnak, hogy nem vagyok terhes, aztán rá pár percre láttam a kis csíkot.


Na egyből mentem a csoportba, kerestem valakit akinek hasonló csíkja volt ugyanolyan teszttel, meg is találtam, és mindenki írta neki, hogy pozitív, ajánlottak másik tesztet neki, hogy másik nap csinálja meg. Lényeg én is megcsináltam azt másnap és terhes voltam.


Szóval nekem pl segített az a csoport, persze lehet így hülyeségnek tűnik, de nekem nagyon hasznos volt, és valamilyen szinten hálás is vagyok érte.

2022. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
Azt még hozzátenném, hogy így visszatekintve persze látom, hogy pozitív, de akkor laikusként a párommal elemeztük hosszú percekig és ő is váltig állította, hogy nem vagyok terhes, csak az alsó csík átlátszik, ilyenek, és én is azt hittem, csak emiatt a csoport miatt ugrott be hogy ez lehet pozitív is.
2022. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik csoport?
2022. jún. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
A másik véglet meg,hogy itt mindenkinek minden teszt negatív.Az én tesztem tényleg alig látható pozitív volt,felraktam ide,mindenki azt írta negatív.Most két éves a lányom.Erről ennyit.
2022. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!