Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progreszteront kell hasznàlnom...

Progreszteront kell hasznàlnom, a következő peteéréstől, a teherbe esés es a pici megtartása miatt. Akinek kellett igy hasznàlnia progit, mennyi idő utàn sikerült a baba?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy nem lehet baba csak gyógyszerek segítségével. Egyéb okok miatt eltoltuk az idejét annak, hogy beszedjem. A következő hónapban spontán terhes lettem ikrekkel. Mire mentem az orvoshoz addigra az egyik elhalt és felszívódott. Progeszteron kupot kaptam az életben lévő magzat miatt. Teljesen egészséges, rendben van a baba.
2022. jún. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az gyereknél az első ciklusban, a másodiknál a másodikban. Sok sikert!
2022. jún. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1) Bocsi ha trollnak tűnök, de tényleg érdekel a dolog. Ha az egyik embrió elhalt és felszívódott addigra mire orvoshoz mentél, honnan tudod hogy ikrek lettek volna?
2022. jún. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem tdod, hogy ez nagyban atól függ, miért kaptál progeszteront. Ha csak úgy hasraütés-szerűen, kivizsgálás nélkül, akkor sok értelme nincs.
2022. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es azért kaptam ezt a hormont, mert nem termel elegendőt a szervezetem egy terhesség kihordásàhoz. Ezt nem hasraütés szerűen adta az orvos, hanem azért hogy ne veszítsek el több terhességet. (Habituràlis vetélés, progreszteron hiány miatt)
2022. jún. 29. 09:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es. Remélem nekünk is sikerül hamarosan
2022. jún. 29. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és a harmadiknak írok :) úgy magyarázta el, hogy marad ott egy folt ahol bevezetés vagyis valami ilyesmi keletkezik a felszívódás miatt. Ez idővel elmúlik.
2022. jún. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi egyes a választ, hármas voltam.
2022. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(Habituràlis vetélés, progreszteron hiány miatt

Értem, mi a progeszteron hiány, viszont kivizsgálták hogy mi az oka? Miért nem termelsz eleget? Megvoltak a megfelelő laborok és vizsgálatok?

Nem kötözködni akarok, csak remélem nem ilyen ál-kezeléssel húzzák az idődet.

2022. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Németországban élek, màr itt is kivizsgáltak, ahogy anno Magyarorszàgon is. Meddőségi klinikàkon végezték a teljes kivizsgálásaimat.

Valamiért a szervezetem “átveri” magàt, és az 5.-6.héten leáll a progreszteron termelése, ami alapból 13-15hetesen állna le, hiszen akkor màr a méhlepény látja el azt a feladatot, amit addig a progi. Ezért javasolták, hogy mostmàr a peteéréstől alkalmazzuk a biztonság kedvéért.

2022. júl. 1. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!