Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusotok hányadik napján...

A ciklusotok hányadik napján volt peteérésetek, amikor teherbe estetek (már aki tudja)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy általában a ciklus közepén, a 14. nap környékén van az ovuláció, ellenben olvastam róla, hogy a 8. és 17. nap között is előfordul. Tegnap, illetve ma reggelre láttam nagyobb mennyiségű tojásfehérje állagú folyást az alsóneműn, ami indikátor, pedig még csak a ciklusom 9.-10. napján vagyok.

2022. jún. 29. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
14,15 vagy16.nap változó. De a tojcsis nyák ovu elött 3-4 nappal van nálam!
2022. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nem volt tiszta, hogy a nyák most előtte van - mint egy felkészítés - vagy pontosan peteéréskor. Amúgy én pont úgy sikerültem be a szüleimnek, hogy menzesz előtt pár nappal voltak együtt védekezés nélkül - amikor is ugye nem kéne, hogy peteérés legyen - és én mégis megérkeztem.
2022. jún. 29. 11:56
 3/15 anonim ***** válasza:

9. Napi ( éjjel, így majdnem 10. Nap) együttlèt

11. Nap volt pé

(Kislány lett)


2. Gyereknél nem tudom..

Nem volt rendes ciklusom sem még a szoptatás miatt.

2022. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyák mindenkinek máskor jelentkezik!az egy teljesen normális jelenség hogy ovu előtt vannak együtt a párok és abból gyerek lesz!a sperma átlagban 72 óráig életképes a hüvelybe...van hogy tovább is. Így ott várakoznak...
2022. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jaj, most olyan izgatott lettem!
2022. jún. 29. 12:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Mitől????
2022. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát hogy van visszajelzés azzal kapcsolatban, hogy vannak olyan nők, akiknél korábban van peteérés, nagy valószínűséggel nálam is most. Babaprojekten vagyunk.
2022. jún. 29. 12:11
 8/15 anonim ***** válasza:

akkor nem árt, ha tudod, hogy a peteérés attól függ, hogy hány napos a ciklusod. akinek 28 napos ciklusa van, annak van kb. a 14. napon peteérése. a peteérés a ciklus végétől visszaszámolt 12-16. napon van (kinek melyik, de így jön ki az átlag 14 nap). tehát akinek 28 napos a ciklusa, 12-16. nap között van peteérése. akinek 35 napos, annak a 19-23. nap között van peteérés.

a tojásfehérjés nyák nem garancia arra, hogy peteérés is lesz. ez a fajta nyák segíti a spermiumokat a "helyükre" jutni, tovább életben maradnak ebben a fajta nyákban, mint a ragacsosban, abban nehezebben közlekednek, mint a "csúszós, nyúlós"-ban.


nekem átlag 35 napos ciklusnál a 22. napon volt peteérésem, ez a hőgörbén látszik, ez egy sikeres hónap volt :)

[link]

2022. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem tojásfehérjés, vagy vizes nyák ovukor volt 1-2 napig, nem előtte. 13-16. nap körül lehetett valahol ovum, amikor összejött a baba. Ha hiszünk abban, hogy hő visszaesésekor van, akkor 15. napon volt. 3-4-szer együtt voltunk abban a pár napban (15. napon pont nem), így fogalmam sincs melyikből fogant a babánk.
2022. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.-en volt 26-27 napos ciklusnál, hőmérőztem, meg mindig érzem a peteérésem is, úgyhogy 100%. A nyák nálam nem mérvadó, mert mindig sok van.
2022. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!