Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erősödni fog még...

Szerintetek erősödni fog még ez az LH teszt vagy szerintetek este már esélyes rajta lenni a babatémán?

Figyelt kérdés
Képet csatolok kommentben!

2022. jún. 29. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


A felső a mai tesztem, az alsó a tegnapi !

2022. jún. 29. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Már napok óta szexelni kéne!nem csak a pozi lh tesztnél!legközelebb facelle ovu tesztet vegyél az szépen erősen mutatja. Vagy clearbluet. Az mosolyog ha lh csúcs van!ezek kb pozik lehetnek ,de valami gyenge minőségű teszt.
2022. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kb sose mutatta egyertelmuen a pozitivat erdemes lenne mas tesztet hasznalni pl corax vagy clearblue.
2022. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Valaki segítsen!!!

Még mai nap is ilyen az LH tesztem! 9.dpo-n vagyok számításaim szerint ,így nem gondolom hogy még mindig peteérésem lenne !

Jelezhet esetleg korai terhességet?

2022. júl. 8. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel csinálj egy 10 hcg tesztet és kiderül!
2022. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teszteltél?
2022. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!