Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha június 10.-én volt a...

Ha június 10.-én volt a menstruációm első napja és 26.-án voltunk együtt akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Védekezés nélkül voltunk együtt.

Elvileg ugye 24-25-26 körül volt peteérésem tehát ez alapján lehetek terhes. De ha belegondolok abba,hogy hány pár próbálkozik hónapokig mire összejön a baba akkor kicsit elbizonytalanodom. Mennyi az esély kb a babára ha csak aznap szexeltünk?


2022. jún. 29. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szokott csúszkálni a menstruációm pár napot. 1-2-3-4 napkkat.
2022. jún. 29. 20:32
 2/9 A kérdező kommentje:
25.-én voltunk együtt nem 26.-án. Elírtam
2022. jún. 29. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélyed meg van rá, hogy terhes legyél így, hogy nem védekeztetek. Ráadásul ha tényleg pont ovulációkor történt az aktus, akkor az pluszban rádob a valószínűségére.
2022. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De az miért van akkor,hogy sokan rendszeresen, szinte ütemterv szerint próbálkoznak ovu előtt/alatt/után és mégis hónapok kellenek mire sikerül?

Ha két nemzőképes emberről beszélünk…

Mi számít ezen kívül ilyenkor?

2022. jún. 29. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100 %, hogy terhes vagy, de van rá esély, attól hogy másoknak hónapokig kell próbálkozni, az nem zárja ki, hogy nektek elsőre sikerüljön
2022. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. Védekezés nélkül rendszeres szexel 15-20% a valószínűség 1 hónapban, még kevesebb, ha egy alkalom van.

Nem kizárható, hogy telibe találtok, de ne légy csalódott, ha nem. Millió oka lehet annak, hogy nem jön össze, hibás sejtek találkoznak, nem indul be az osztódás, nem tud megtapadni, hormon probléma, elzáródott petevezeték, de akár kevés, vagy rossz minőségű, mozgásképtelen spermium is.

2022. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Azért az az 8nfó sem ártani hány naposak a ciklusaid?

Az unokatesómnak az 1.gyerek első hóba sikerült, a 2. második hónapban.

2022. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez az ami mindig változik. Nekem sosem jön meg ugyanazon a napon.

Ahogy írtam is.. van olyan, hogy csúszik 1-2-3-4 napokat.

2022. jún. 29. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
De mihez képest csúszik a 28 hoz?
2022. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!