Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai ovuláció lehet?

Korai ovuláció lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap múlt el a menzesz de ma iszonyat nyilal görcsöl a petefészek fehér tojás fehérje folyas is van lehet ilyen korán? Amúgy is össze vissza van meg
2022. jún. 30. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetetlen.
2022. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom
2022. júl. 1. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Persze lehetseges barmikor :) hő alapján megtudnád nézni ha mérted bármikor is :) pont minap olvastam hogy egy joizu nevetestol is lehettseges de ahozz kell.lennie erett tuszonek.. de egy erzekenyebb teszt 10 nap utan meg fogja mondani.. nekem is elobb volt erzesre ovulaciom mint a vart..
2022. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elozo voltam.. lehetseges hogy ez a nagy meleg megkavar minket
2022. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetséges lenne akkor se lenne lehetséges a terhesség belőle, hiszen ilyenkor még baromi vékony a nyálkahártya. Alapvetően lehetetlen ennyire hamar ovu, mert azèrt ez egy hosszabb folyamat és mensi előtt és ovu előtt másképp dolgoznak a hormonok.
2022. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja akkor ha van is most ovum akkor abból nem lessz baba?????
2022. júl. 1. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a nagy meleg sem okozhatja.
2022. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha rendszertelen a mensi akkor se ?
2022. júl. 1. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle, mert a mensivel leválik a méhnyálkahártya és az idő mire felépül és elég vastag lesz egy terhesség megtartásához. Teljesen mindegy mennyire rendszertelen a ciklusod, mensi után vagy pár nappal. Tehát vékony a méhnyálkahártya.


Egyébként majd megtudod, ha két hét múlva megjön a havid, hogy volt e ilyen korán ovud.


Ha van ovu, utána mindig két hét max 16 nap és jön a mensi... ez rendszertelen ciklusnál is így van. Itt az egyetlen gond, hogy nem tudod mikor van ovud, vagy, hogy van e egyáltalán.

Szóval, ha most lenne ovud, akkor két hét múlva lesz mensi is, ha nem akkor nem ovu tünete volt a folyásod.

Használj ovu tesztet az sokat fog segíteni. Látni fogod van e ovud nagy eséllyel, illetve betudjátok lőni a napot is, hogy mikor van a legjobb esély babára.

2022. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben majd mag lássuk mi.lessz akkor remélem nem az mert akkor nem lessz baba
2022. júl. 2. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!