Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Hőgőrbe alapján...

Szerintetek Hőgőrbe alapján lehetett ovuáciom?

Figyelt kérdés

Ovuláció előtt igen változó az alaphőm, sajnos ez annak is köszönhető részben, hogy a munkahelyem nem teszi lehetővé vagyis a beosztásom, hogy mindig ugyan abba az időpontba mérjem meg az ébredési hőmet.

Az alaphőm többnyire 36.3 szokott lenni. A ciklusom 28 naposak többnyire de ha van is eltérés akkor is csak pár nap.

8. ciklusnapon észleltem nyúló de fehér váladékot ami 9. ciklusnapon jelen volt. viszont 10. napon fentebb ment a hőm de akkor lett igazán áttetsző termékeny nyákom.

És itt leginkább az a kérdésem, hogy 28-án esett le a hőm 36.1 re akkor még csak fehér húzható nyákom volt 29-én már 36.3 volt a hőm és ekkor volt igazán termékeny nyákom. És innentől jön az érdekesség, hogy napi kétszer mértem a hőmet egyszer hajnalba (4 kor) és ekkor kikapcsoltam a klimát majd ébredéskor rá pár orára.


4 kor a hőm: 36.3 és 36.6 volt

következő ébredéskor: 36.4 majd 36.7


Szerintetek melyik hőt vegyem figyelembe. egyértelmű hogy egységesen kúszik fel csak nem tudom melyiket lenne ideális beírni a naptárba? :D Bármelyik emelkedést nézve én arra gondolok, hogy a peteérésem meg történt, amikor leesett a hőm onnantól már a hasi fájdalmat sem éreztem. Ovuláció után 36.8 a hőm .


tudom nagyon zavaros lett de köszönöm ha elolvastad :)


2022. júl. 1. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csatolj egy képet.

Amúgy az alkalmazás amit használsz jelölt ovut?

2022. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kerdesem fo kerdese az volt hogy nem tudom melyik hot irjam be a gorbebe.. ennel fogva nem is tudok teljes gorbet mutatni mert a lenyeges resze nincs kitoltve
2022. júl. 1. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja bocs a fő kérdésnek a volt e ovulaciod-ra gondoltam.

Na, hát azt az értéket írd be, amelyiknek az időpontja az előző három napehoz legközelebb esik. De egyébként nem véletlenül kell ugyanakkor mérni :/ anélkül nem biztos hogy jól kirajzolódik a mintázat

2022. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!