Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge menstruacio? Vajon baba ?

Gyenge menstruacio? Vajon baba ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19en nem vedekeztunk,24,25,26an volt 1-1 csepp barnazasom.27en megjott 2 nappal hamarabb mint kellett volna.elso nap rendesen aztan mar csak nagyon gyengen,epp 1-2 csepp!az 5.napra mar el is mult!nekem 6-7 napig tart es az elso 3 napba azert jon rendesen!ez most elegge gyenge volt!szedelgek is meg neha ram tor egy enyhebb hanyinger.

Szerintetek baba?

Elore is koszi a valaszokat!


2022. júl. 1. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Most vegyem elő a varázsgömböm? Vegyél tesztet és kiderül. Kívánom, hogy azt mutassa majd amit szeretnél.
2022. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, nem lehetetlen de a barnázás nekem inkább vmi hormon problémának tűnik, a számok szerint ugyanis beagyazodas verzeshez nem jon ki a matek.
2022. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg terhes vagy akkor lehet kell progeszteronpotlas
2022. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Imádom az ilyen kérdéseket...


Végülis egyszerűbb ide kiírni és jósoltatni, mint elballagni a drogériába, venni egy tesztet, lepisilni és lám, megmutatja az eredményt. Valóban macerásabb

2022. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem josoltatni akarok.csak kivancsi voltam ha jart-e meg valaki igy! Nem kell rosszmajuskodni. Nyilvan meglesz a teszt is de addig is kivancsi voltam! Bocsanatot kerek a kerdesert
2022. júl. 1. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, most ilyen volt a mensid
2022. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Mindegy mit mondunk, ha terhesség miatt lett ilyen a mensid, akkor a teszt egyértelműen két csíkos lesz.


Egyébként én annyira nem drukkolnék babához vérzés mellett, mert aggasztó, ha így indul egy terhesség. 99%-ban progeszteron hiányra utal, pláne, hogy barnázva indult. Progi hiány mellett meg kétesélyes, hogy marad e egy elindult terhesség, illetve ilyen esetben mielőbb pótlás kell, tehát nem várni kell és tippelgetni, hanem tesztelni és pozitív esetén pótlásért menni dokihoz. Ugyan látni nem lát még terhességet, de pozi teszt és barnázás mellett kaphatsz progitólást, ami, ha csak ennyi a gond segíteni fog.


Minden jót!

2022. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 6 nap helyett csak 5 napig menstruáltál, és benned komolyan felmerül a gondolat, hogy terhes vagy. Értem én, higy nagyon szeretnéd a babát/nagyon nem, de nem kell megbolondulni
2022. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lenyeg azon volt ,hogy az elso nap jott rendesen de mind1! Nemsokara csinalok egy tesztet ,kiirom a valaszt es majd torlom az egeszet !
2022. júl. 2. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, törölni nem lehet
2022. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!