Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2db pharmatex huvelytabletta...

2db pharmatex huvelytabletta és megszakítás esetén mennyi eséllyel leszek terhes ha számolgatás és önmegfigyelés alapján kerüljük a termekeny napokat?

Figyelt kérdés
A spermicidet es a megszakitast is szigoruan a tokeletes alkalmazashoz tartjuk. Sajnos termékenységtudatban még eléggé kezdő vagyok, csak számolgatás és billings módszerből ,,ítélek”

2022. júl. 2. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
1.84829489 százalék
2022. júl. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

A pharmatex eleve kb. 60% védelmet biztosít csak. A megszakítás pedig lutri. Az, hogy számolós, hogy a ciklusban hol tartasz kb, szintén lutri, mivel nem beprogramozott robotként működik a testünk. Szóval az esély az általad leirtak mellett elég magas is lehet a teherbe esésre. Vagy sikerrel jártok és nem esel teherbe, vagy nem, 50-50%


Inkább konzultálj orvossal a lehetőségekről, a párod pedig húzzon gumit,ha n akartok gyereket, te pedig nem szeretnél tablettát szedni.

2022. júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A bilings módszer nem alkalmazható, ha spermicidet használsz. Egész egyszerűen azért, mert a nyák állagát megváltoztatja
2022. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nyilván előtte nézem meg
2022. júl. 2. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha megismered a tested akkor működik a dolog.


Ciklus elején pharmatex+megszakítás, ha megjelenik a nyák onnantól rendes védekezés/önmegtartóztatás addig amíg legalább 3 napja nincs fenn a reggeli hőd. Utána meg akár beléd is élvezhet, ovu után már esélytelen a terhesség.


Mindezt akkor ha nem 16 éves vagy, minden reggel egyidőben tudod mérni a hőd, és ha mégis becsúszik a gyerek akkor nem dőlsz a kardodba. Aki tuti de tuti biztosra szeretne menni annak gumi vagy hormonális fogamzásgátló.

2022. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a pharmatex egy nagy lutri! nem is értem, hogy az ember megkívánja a párját, majd várjon negyed órát, hogy hasson a cucc. Lehet, hogy én vagyok nagyon kívánós, de ez az agyonszervezett aktus nem túl erotikus, szerelmes, spontán.
2022. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6

mert a saját tested hormonokkal való tömése jobb megoldást nyújt?

Iagaz volt aki azt írta, hogy tessék gumit húznia az uraságnak. Az neki semmi olyan negatívummal nem jár, mint neked, hogy hormonkészítményt szedegess.

#5 -el addig egyetértettem, míg a beléd élvezhet részt le nem írta, azért az ovu után se okés. Bármikor lehet spontán peteérés is. Én azt mondanám, folyamatosan pharmatex és mellé megszakítás IS, de termékeny időszakban teljes megvonás, de minimum a gumi.

2022. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan hogy spontán peteérés.


A peteérés egy hormonális szabályozott folyamat, ha egy ciklusban volt már egy tüszőrepedés, progeszteront termel a sárgatest akkor nem tud új tüsző érni abban a ciklusban.

Pont ezen az elven működnek a fogamzásgátlók és az esemény utáni tabletták is.

2022. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!