Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszcsik erősebb?? Hcg...

Melyik teszcsik erősebb?? Hcg szint miatt kérdezem

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 2. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:
2022. júl. 2. 09:31
 2/5 anonim ***** válasza:

?


Ha terhességi teszt, akkor tök mindegy, mert ha a T-nél van csík, az terhesség.


Egyébként a kontroll csík erősebb kicsit, hogy a kérdésre is válaszoljak.

2022. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A T csik érdekelne hogy melyik erősebb
2022. júl. 2. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
A hcg szint mennyiségi kimutatására egy vizelet sugaras terhességi teszt sem alkalmas. Nem a mennyiséget méri és rengeteg dolog befolyásolja a teszt csík erősségét. Ha bármi ok miatt az a kérdés, hogy növekszik-e a hcg szintje, akkor a két naponta végzett vérvizsgálat a mérvadó.
2022. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szép pozi tesztek...nem szabad tovább tesztelni max egy hét múlva, ha aggódsz. Alapvetően nyár van többet iszik az ember, nem egyformát pisilsz. A teszt ez miatt lehet halványabb egyik napról a másikra. Nekem is ilyen volt majdnem frászt kaptam, de csak mert többet pisiltem meg ittam napról napra.


A kérdésedre a válasz pedig a második linken levő teszt egy picit erősebb. De mont írtam és más is, semmi jelentősége. Ha pár napon velül csináltad, akkor minden ok.


Ha több mint egy hét eltelt, akkor is minden ok, mert ha baj lenne látványosabb eltérés lenne halványodás formájában. Szóval nyugodj meg és nem várt mensi után 2-3 héttel mehetsz első uh-ra.

2022. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!