Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel kinek mikor sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés

Múlt hónap végén voltam az orvosnál ellenőrzésen és sikerült beállítani a hormon szintet végre.

Valakinek sikerült ez a betegség mellett a baba?Mennyi idővel kb a gyógyszer beállítás után?Nagyon vágyunk már egy babára!

Köszönöm a válaszokat előre is!Szép napot mindenkinek!


2010. szept. 21. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi volt az értéked? Mit szedsz rá?
2010. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

L-Thyroxin 50-t, szerda és szombat 3 többi napon 2,5 szem tablettát szedek.Aug.24-én voltam vérvételen és 2,010 uIU/ml lett az eredményem ami jó.

Neked is ilyen betegséged van?

Köszönöm,hogy írtál!

2010. szept. 21. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Úh jó nagy dózisban szede. Mikor nekem alulműködésem lett. Júliusban 6,3 volt az érték és Letrox 50-et szedtem első héten felet majd egészet. Augusztus végén a vérvételen pedig lement 0,2 re, azaz túlműködök most. Most egyik nap egész másik nap fél bogyót szedek. A baba még nem jött. A gyógyszer nagy mennyisége másban is megmuatkozott. legalább is nem lehet kizárni, h nem a TSH miatt volt menszi előtt 6-7 nap barnázás. Remélem mostmár beállok, mert olyan 2 körül lenne ideális. neked most ideális az értéked.

Sok sikert kívánok. Mióta próbálkoztok?

2010. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem tavaly derült ki,hogy nem jó nagyon nem jó az értékem mert 37,9 volt onnan tornáztuk le most 2,010-re ezzel a gyógyszer szinttel.

Volt már egy terhességem az spontán jött nem volt tervezett 4 évvel ezelőtt.Csak akkor azt hitték méhen kívüli a magzat,megműtöttek kiderült minden rendben van/volt csak korán mentem el én h...e az orvoshoz és utána spontán elvetéltem sajnos.Nagyon megviselt mindkettőnket nem is próbálkoztunk egy ideig,most már lassan 2 éve próbálkozunk és semmi sajnos.Tavaly januárban elmentem a nődokihoz aki csinált egy nagy vérvételt ahol kiderült ez a pajzsmirigy dolog.Azt mondta addig ne is álmodozzak arról,hogy sikerül teherbe esnem míg ezt a problémát nem kezelik ki,nem állítják be a gyógyszer szintet.Most ez sikerült úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok mikor sikerül!

Barnázás,nem rég múlt el az e havim és előtte majd nem 1 hétig barnáztam lehet ez is a pajzsmirigy miatt lenne?

Ti mióta próbálkoztok?Remélem mihamarabb sikerül Nálad is mindent rendbe tenni és jöhet a baba!!Én nagyon drukkolok!!!!!

2010. szept. 21. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem folytatjuk mélben?
2010. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy folytathatjuk csak írj légyszíves Te mert én nem tudom sajnos,hogy itt hol lehet privát üzit küldeni!
2010. szept. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!