Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulació után mikor lehet...

Ovulació után mikor lehet beágyazódás? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Június 13.án volt peteérésem,előző és azt követő napon is együtt voltunk a férjemmel. A menstruációm 2 hetet késett,most 2 napja csak barna váladékom van, enyhe alhasi görcsökkel. (Hasonló,mint menstruáció előtt/alatt.) Lehet,hogy tényleg csak ennyit késett most a menstruációm,de valakinél hasonló esetben lett terhesség? Amikor meg kell volna jönnie,kb onnantól haspuffadást észleltem és a melleim is,főleg a bimbók iszonyat érzékenyek voltak,ennyire korábban még. A barna váladék annyi,hogy a tisztasági betéten vagy egy kis csík vagy folt. Miután már másfél hetet késett csináltam egy tesztet,az negatív lett. Ezektől függetlenül szóba jöhet a terhesség?

2022. júl. 10. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha negatív a teszt és tuti az ovu, akkor nem.
2022. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, nem bunkóságból, de ez most megint olyan kérdés hogy a jó isten tudja rá csak a választ, vagy menj el nőgyógyászhoz… itt aztán senki nem tudja megmondani hogy mi van a méhedben
2022. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Tesztelj holnap reggel ismét!

Amint tudsz irány a doki!

Nehogy baj legyen!

2022. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké,csak érdekelt,hogy valaki volt e már hasonló helyzetben.
2022. júl. 10. 18:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2022. júl. 10. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a legtöbb késes 8 nap volt de nekem kettő pozitív tesztem is volt.

Mire mentem volna dokihoz sajnos elment..://

2022. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!