Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet akkor, ha az apa...

Mi történhet akkor, ha az apa napi szinten használ marihuanát (más nem) és teherbe ejti a barátnőjét (aki nem használ semmi és soha)! Nagy a valószínűsége, hogy beteg lesz a gyerek vagy nő terhesség alatti fogyasztása a mérvadó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálatos ha valaki drogozik! De ettől még ejthet teherbe valakit, nő létére pedig eshet teherbe! A gyermek anyai ágon veszélyeztetett, mivel 9 hónapig él egy drogos testben!

Én csak sajnálom azt a gyermeket, aki egy drogos apához születik! egy rendőr

2010. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Mint minden sejtbe, így a spermiumba is eljut az anyag sajnos, tehát teljesen nem igaz az, amit az első írt. Persze, sokkal rosszabb, ha az anya 9 hónapig drogozik, de az apa miatt a gyerek is beleszagol ebbe azért.
2010. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
44%

Ugyan annyi az esélye hogy beteg lesz , mintha az apa nem füvezne ! Ugyanis a fű nem kokain, nem számít kemény drognak . Különben akkor Hollandiában is mindenkinek beteg gyereke lenne , vagy más országokban ahol teljesen legális.


Nem hiszem hogy a picinek baja lesz , azért mert az apa rendszeresen füvezik ! Bár nem hiszem hogy csak a férfi lenne a hibás ....

2010. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
55%
Jah igen . Ilyen embernek biztosan nem szülnék , és talán védekezni sem ártana !
2010. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Igen is károsítja a spermiumokat a THC.

Lassítja idő előtt öregíti. Ki tudja mi lehetett volna szegény gyerekből, ha egészséges spermiumból osztódik?

Apuka jobb lenne ha nem azzal takarózna, hogy "mást neeeeeem", meg nem okoz függőséget, meg Hollnadiában is, stb. Süket duma.

2010. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Első vagyok!

Mindenkinek joga van a gyerekvállaláshoz, akár drogos, akár nem! Az pedig teljesen mindegy, hogy milyen drogot fogyaszt az apa!

Csak ne csodálkozzon, ha egyszer a pici gyermeke mellől elviszik a rendőrök, s hónapokig nem láthatja! Hány ilyen esetet láttam már!

Ja és azt a gyereket fel is kell ám nevelni!

2010. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Hollandiában az emberek nem napi szinten fogyasztanak marihuánát, csak legális az országban. Magyarországon bárhol lehet töményet kapni, akkor most mindenki leissza magát a sárga földig napi szinten?

Ugyanúgy nem jó, ha az apa drogozik, de attól még lehet minden rendben a babával. A lényeg, hogy legalább te egészségesen élsz.

2010. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó ez akkora ostobaság, már bocs. Az alkohol legális és nem mindenki alkoholista, sőt az én környezetemben nagyon sok olyan ember van, akik nem is igen fogyasztanak alkoholt. A dohányzás szintén legális, és nagyon sok nem dohányost ismerek. Úgyhogy az hogy Hollandiában lehet szabadon füvezni (ami persze nem igaz, de fogjuk rá), nem jelenti azt hogy ott mindenki drogos és úgy vállal gyereket, hogy végigfüvezi a terhességet. Ez nem jó érv.


Szerintem nem tökéletes sem a pasas sem a nő, aki ilyennel összefekszik. Genetikai csoda lenne, ha normális utódjuk születne és ők fel tudnák tisztességesen nevelni. De legyen szerencséje a gyereknek.

2010. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az apuka egyetemet végzett és dolgozik!

Nem a konvencionális dolgok érdekelnek, hanem az egészség és realitás, lehetőségek! Nincs takarózás, nincs mellébeszélés! Miért lenne? Ez egy anonymus hely....

2010. szept. 21. 15:02
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó hozzászóló, nem tudsz olvasni? Ugyanazt írtam, hogy attól, hogy legális a fű Hollandiában, nem fogyasztják napi szinten...
2010. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!