Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg kérlek....

Nyugtassatok meg kérlek. Annyit olvasok a vetélésről, hogy már van bennem egy nagy félsz. Ill valóban terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Csináltam egy két tesztet, ami alapján az vagyok, de olvastam kémiai terhességről. Nos általában 24. Napon megjön a mensim, nagyon maximum 27. Talán az egyik évben volt hogy a 30. Napon, de ott is csináltam tesztet és ott negatívat mutatott.

Feszül a mellem ezek mellett.

Illetve néha néha faj a hasam. Oldalt néha benyilal, ez normális? Mintha azt olvastam volna, hogy ez normális mert ez jelzi a beágyazódást?


Ha az utolsó mensi első napjától számolunk, akkor 4 hetes. Ha a ciklust is figyelembe vesszük, akkor 3 hetes.

Fogalmam sincs, hogy mi normális és mi nem.


Hogy nyugtassam magamat, ezért minden nap elmondom, hogy egy egészséges kisbabám van, egy egészséges kis embrió fejlődik bennem és nem lesz semmi baj. Mivel hívő vagyok ezért imatkozni is szoktam, de ettől függetlenül, már nyugodtabb lennék ha látnám is, vagy a szíve már dobbanna.

Nyilván mivel még korai emiatt nem tudtam orvoshoz menni.


Addig csak azt tudom tenni, hogy egészségesen táplálkozok, sok gyümölcs zöldséget eszek.

De őszintén nem igazán vagyok nyugodt.

Sokszor még a sírás is kerülget magától a bizonytalanságtól, világ életemben a bizonytalanságot utáltam a legjobban. Azt amikor nem tudok valamit irányítani, hogy ez most akkor jó legyen.



2022. júl. 12. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát pont, hogy nem kellene semmit olvasgatni. Örülök neki, hogy én "semmit" nem tudtam semmiről akkor.
2022. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Szia én 2x éltem végig ezt és mind kétszer elvetéltem!most a 3.at taposom na én tényleg izgulok és van miért.

Jobb ha nem olvasgatsz!megváltoztatni nem tudod a jövőt!

2022. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ennyire 16 évesen izgultam utoljára, de még az is "jobb" volt.

De akkor a hasfájás normális?

2022. júl. 12. 16:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Nekem épp leszakad a derekam ,hasam.

Magnézium!

2022. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

"Ha az utolsó mensi első napjától számolunk, akkor 4 hetes. Ha a ciklust is figyelembe vesszük, akkor 3 hetes."

Hát egy enyhe fogalomzavarod azért van...

3 hetes terhesség eleve nincs...

A CIKLUS pedig a menstruáció első napjával kezdődik. Ahogyan a terhességi hetek számítása is.

2022. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A vitagamma is jó lehet rá? Bár az nem magnézium.

Illetve folsavat tervezek szedni, biztos ami biztos, de nem szeretném azért túl adagolni sem.

2022. júl. 12. 16:10
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ezen mit nyugtatgatni, vagy megmarada terhesség, vagy nem. Nem tudod befolyásolni. Ha valóban hívő vagy, akkor pont hogy el kéne tudnod fogadni azt, hogy a dolgok nem az akaratod szerint történnek.
2022. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

"A vitagamma is jó lehet rá? Bár az nem magnézium." Egy magnéziumot igénylő problémára? Szerinted?? Kb. mint sántaságra a c-vitamin...

A folsavat meg nem fogod túladagolni, ha nem napi 1 dobozzal szedsz be. De inkább jól felszívódó folát kéne.

2022. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem vagytok megnyugtatóak.:')

Egyáltalán.

2022. júl. 12. 16:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennek viszont utána olvasgathatsz, hogy mit érdemes szedni és mennyit. Nem a vetélésről olvasgatni.
2022. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!