Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma Dpo11 reggel negatív 10-es...

Ma Dpo11 reggel negatív 10-es teszt. Lehet még ebből pozitív? (Bár egy újfajta 10-est próbaltam, kicsit “gagyinak” tűnik)

Figyelt kérdés

Tegnap óta fura érzés a hasam alján, illetve pár napja vizes valami a tisztaságibetéten. Tegnap előtt arra keltem éjszaka hogy a savam annyira fent volt hogy innom kellett sok vizet.

Émelygés, illetve tegnap csoki pudingot ettem sült oldalassal( ilyen nálam előfordul amúgy is😂)

De az is lehet hogy csak beképzelem már magamnak. Jövőhét keddre nem várom. Saját tapasztalatokat szeretnék, köszönöm!



2022. júl. 16. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Majd tesztelsz kedden.Ilyen korán halvány szokott lenni a teszt ami alig látható szóval semmi sincs még veszve csak korán teszteltél.Ha gagyi a teszted akkor vegyél addig egy megbízhatóbbat.Pl.Facelle,X-epil,Livsane Benu patikás teszt.X-epil 25-ös,lehet az még korai lesz,a Livsane márkában van 10-es és a Facelle alapból 10-es Rossmann-os.
2022. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Facelle van otthon, de igazad van megvárom a keddet, vagy azt ha nem jön meg, és utána. Csak a tünetek miatt teszteltem,hátha.
2022. júl. 16. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges tesztelgetni! Majd ha nem jön meg akkor tesztelj, addig csak idegesited magad a negativ tesztekkel!
2022. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12.dpo pozitív lett halványan a 10-es facelle tesztcsík. De tünetem nem volt semmi, egyszerű megérzés.

Tünetek csak később jöttek. Ha a baba miatt lenne a tüneted akkor a teszt már pozitív lenne.

2022. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!