Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feleségem nagyon kisfiút...

Feleségem nagyon kisfiút szeretne, miért?

Figyelt kérdés
Most kezdünk el próbálkozni a babával, de a feleségem nagyon kisfiú babát szeretne! Biztos vagyok benne, hogy jó anya lesz, és a kislányt is úgyanúgy szeretné, de régóta kisfiúra vágyik már. Kislány kora óta, elmondása szerint. De a nők általában nem lányra vágynak? Férfiak meg fiúra? Igaz, nekem teljesen mindegy, hogy mi lesz, csak legyen és, hogy legyen egészséges. A mai világban szerintem is könnyebb férfinek lenni, de ez nekem akkor is furcsa. Hölgyek, ti inkább kisfiút, vagy kislányt szeretettek volna? És mi lett? 😀

2022. júl. 16. 20:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Én meg sosem szerettem volna fiút, és két lányom lett.
2022. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%
Mert nem érett meg az anyaságra.
2022. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
9%
Ez a legnagyobb problémátok?
2022. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
60%
A kisfiúk nagyon anyásak. A lányok apásak kicsiként. A fiúk sokkal tovább lesznek anyuci pici fiai mint a lányok. Vagy lehet úgy gondolja, hogy a fiúk kevésbé hisztisek. De amúgy ez csak nevelés kérdése. Mindenesetre sok szerencsét a kisbabához, legyen bármilyen nemű
2022. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Én kislányt szerettem volna, kisfiú lett, de ugyanúgy imádom. Párom viszont férfi létére szintén lányt szeretett volna, szóval nem hiszem hogy van ilyen szabály. :)
2022. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%
Te komolyan az onlyfans és hasonlók korában írod, hogy könnyebb férfinek lenni?
2022. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én az első várandósságom alatt szintén kisfiúra vágytam, szerintem azért mert öcséim vannak:) kislány lett, el se tudnám képzelni fiúként 😀 most várom a másodikat, ő egyelőre nem akarta megmutatni magát, de ugyanúgy fogok örülni, bármi is lesz
2022. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Mi meg mind a ketten csak lányt akartunk éd lányunk is lett. Na és? Magánügy.


Olyanra vágyik. Minden szülőnek van preferált nem. Csak nem vallja be magának se.

2022. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Amikor annak idején elkezdtünk próbálkozni a babával, nagyban hangoztattam, hogy én fiút akarok.


Aztán az évek során rájöttem, hogy azért akartam fiút, mert nem voltam rendben saját nőiességemmel, és tudatalatt tartottam tőle, hogy nem tudnék egy lánynak jó nőmintát mutatni, épp ahogy anyám sem tudott nekem (ahogy neki sem az ő anyja...).

Szóval nem is bánom, hogy akkor, 8 éve nem sikerült a baba. El kellett jutnom az önismeretben olyan szintre, hogy ez a téma ne okozzon szorongást. Anyámmal is rendeznem kellett a kapcsolatomat.

Nem lehet véletlen, hogy ezután sikerült csak a baba. Most 8 hetes terhes vagyok, így még kicsit várni kell, hogy kiderüljön a baba neme. Kisfiúnak is ugyanúgy örülnék, de most már a lány felé húzok. 🙂

2022. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö kettönél inkább fiút szerettem volna (az elsönél nem is volt igazán megbeszélve lánynév), mindkettö lány lett. A harmadik terhességnél már inkább lányt akartam volna - azt már ismertem -, erre két fiú született.

(Régebben születtek, akkoriban még a terhesség alatt nem lehetett megtudni a gyerek nemét)


De ettöl függetlenül soha nem jutott eszembe a szülés után, hogy a másik nem jobb lett volna.

2022. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!