Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindkét gyermekem elsőre...

Mindkét gyermekem elsőre fogant meg. Lehet, hogy spermadonornak kellene mennem?

Figyelt kérdés

Tudom erős felütés, de tegnap olvastam egy fickóról, akit valami szuper donornak tartanak, holott nála csak minden 4-5. termékenyítés volt sikeres.


Az esetemben mindkét tervezett alkalommal egyből sikeres volt.


Ha ezzel tudnék voltaképp segíteni másokon, akkor lehet ez lenne a helyes út?



2022. júl. 24. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezzel jót cselekednél.
Nem, ez nem helyes.
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
nem feltétlenül rajtad múlt, hogy elsőre terhes lett a feleséged/párod...
2022. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Hihetetlen, hogy mennyi felnőtt ember, aki ráadásul szülő, a szaporodás alapjaival sincs tisztában...
2022. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Sőt! Lehetne a neved SzuperG.ci. Ilyen hős, spermamintás köpenyben járhatnád a várost, termékeny nők után kutatva.


Trololololo

2022. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyessel vagyok, a párodat legalább ennyire illeti dicséret, az ő termékenysége nélkül sehol se lennél, ehhez két ember kellett.

Az életkorod is számít, megvan a határ, ami fölött nem lehetsz donor.

Emellett beszéld meg a pároddal, mennyire férne neki bele, hogy esetleg lenne néhány gyereked más nőktől.

Nem az a lényeg, hogy milyen szupersperma-termelő vagy, a megtermékenyítés sikeressége nem csak a spermiumok minőségén múlik...

Mindenek előtt viszont, javaslom járj utána a megtermékenyítés folyamatának, mert látszatra vannak még nálad ismeretlen részek ebben a történetben.

2022. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez inkább az anyuka érdeme volt
2022. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
A nőnek ebben sokkal nagyobb szerepe van
2022. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk megind az 5 gyerekünk elsőre sikerült,úgy,hogy a 4.fogantatásakor csak egy alkalommal tudtunk együtt lenni abban a hónapban munka,utazás miatt.Én a nő vagyok,de ezek alapján akkor nekem béranyának,a páromnak spermadonornak kellene lenni?
2022. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a férfin múlik. Meg az is lehet, hogy pusztán szerencsétek volt, jókor voltatok együtt. Lehet, hogy a harmadik már nehezebben jönne össze
2022. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, hogy keresztbekérdezek, de te nem az a troll vagy, aki mostanában minden kategóriában saját magát fényezi, és azzal kapcsolatban tesz fel kérdéseket?

Nem lenne jobb felkeresni egy szakembert, aki tudna neked tanácsot adni a zavaraiddal kapcsolatban?

2022. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nos abszolút szakértőnek tényleg nem mondom magam. Viszont a párom egy egészségügyi probléma miatt, ha nem is meddőnek lett nyilvánítva, de gyakorlatilag minimális esélyt látott a dokija a gyermekekhez.


Erről a részről ennyit.


Elég sok privi üzit kaptam. Ezekre később, este válaszolni fogok. Mindegyikre, ígérem! ✌🏻🙂

2022. júl. 24. 18:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!