Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany teszt nem erősödik mi...

Halvany teszt nem erősödik mi lehet?béta hcg vérvételre küldtek ma?

Figyelt kérdés
Ultra hangon nem lattak még semmit annyit hogy 1 hét alatt a nyalkahartya 1,5mm nőt.Ha csak halvány pozitív tesztjeim vannak vérvétel ki mutatja ?
2022. júl. 28. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki, hát a teszt is hcg-t mutat, meg a vérvételen is azt nézik.
2022. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen de a terhességi teszt 10es és az is halvany akkor a vérvétel azt érzékeli?és az jó ha nyh. vastagszik ?bocsi első babám lenne
2022. júl. 28. 14:41
 3/23 A kérdező kommentje:
Igazából tüneteim is vannak akkor mert nem látott babát?
2022. júl. 28. 14:42
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mióta késik a menstruációd? Van képed a tesztekről?
2022. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért a tünetek nem egzakt dolgok, simán be is lehet képzelni őket. Sőt a PMS tünetek tök hasonlóak a terhességi tünetekhez, úgyhogy nem jelent semmit sajnos. A vérvétel tutira megmondja mi a helyzet, de ha 1 hét után se látnak petezsákot, se semmit, és halványak a 10-es tesztek, én a helyedben nem reménykednék. Mikor volt az utolsó menstruációd, egyláltalán hány hetes terhes lennél?
2022. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
A tüneteid is a HCG hormontól vannak, meg a pozítiv teszt is. A vérvétel egész máshogy működik, mint a teszt, de 100% biztosan kimutatja, elindult e a terhesség. Mondjuk az fontos, mióta késik? Ha pár napja, akkor jó az, hogy vastagszik a nyálkahártya, ha több ideje, akkor vagy az ovud csúszott, vagy nem jó jel. Babát még akkor 1-2 hétig nem fog látni, csak szikhólyagot. Embriót csak 6 hetesen.
2022. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
23,24.en lett volna a menstruáció napja 1 héttel ezelőtt csak azért mentem mert kenet mintát vett
2022. júl. 28. 14:51
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Ezt az időt épp kihasználhatod tájékozódásra. Mem árt, ha tudod, hogy lesz a gyerek. Azon kívül, hogy szxelni kell hozzá.

A vérvétel megbízhatóbb a tesztnél.

Az jó ha nőtt a nyh, de menstruáció előtt is nő, az válik le. Szóval sokmindent nem jelent.

Kimaradt mensi után 2-3 héttel erdemes dokihoz menni, hogy lásson is valamit.

De ez mind megtalálható a neten is.

Tudom, gyakori kérdések, tudom, jogod van kérdezni de ezt a google-ból is ki tudtad volna szemezni és mellé meg 1000 dolgot ami esetleg nem egyértelmű, de majd itt szép lassan 500 kérdés alatt minden kiderül.

2022. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ovulációdat figyelted?
2022. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Képem nincs ki dobtam őket
2022. júl. 28. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!