Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, véleményekre, tapaszta...

Csajok, véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28-tól 35 naposak. Mindig egy rövidebb után egy hosszabb jön. (pl. 34 napos után 29 napos, stb., de lényegében ez évek óta megfigyelhető a ciklusaimban). A legutóbbi pl. 35 napos volt, két pozitív teszttel, majd egy nagyon fájdalmas mensivel. Ma járok a 31. napon, mivel most 28-29 napra vártam, így délután csináltam tesztet, negatív volt. Valaki hasonló tapasztalattal?
2010. szept. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű elvetéltél. Sajnálom.
2010. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, akkor biztosan:( A férjemmel ezt tudtuk mindketten, Ő is látta vasárnap reggel a kétcsíkosat, majd hétfő reggel megjött... Nekünk ez az 1 nap boldogság jutott (egyébként boldogok vagyunk, félre ne értsetek). Csak már terveztünk, annyi minden megfogalmazódott az én kis agyamban is, biztosan azért, mert még sohasem teszteltem pozitívat... Azt hiszem, ezen a fórumon ezt nagyjából megértitek:)
2010. szept. 22. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből a negatívból lehet még pozitív! Olyan kevéske idő telt még el! Hátha most sikerült! :)
2010. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ebben reménykedek én is:) Péntek reggelre majd újra rászánom magam...
2010. szept. 22. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen tapasztalatom nincs, olyan viszont van, hogy nekem is olyen ciklusom volt, hogy hol 28 nap, hol 35 nap, vagy valami a kettő között, és nekem ez nem tetszett mert nem tudtam rendesen számolni. Elkezdtem szedni az Agnucaston tablettát (patikában lehet rendelni, beszerzik 1-2 nap alatt) a barátcserje kivonatát tartalmazza, és azon kívül, hogy csökkenti a menstuációs görcsöket, beállítja napra pontosra a ciklust. Ahogy elkezdtem szedni 30 napra beállt. Mellette ittam még cickafark teát is a ciklus első felében, lehet, hogy ez is segített.


15h km

2010. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vetelesnek tunik.
2010. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!