Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június végén volt aktusom de...

Június végén volt aktusom de nem tudom hogy tényleg akkor volt ovulációm, vagy csak a júliusi alkalmával termékenyült meg. Nem szeretnék terhes lenni ezért jó lenne minél hamarabb megtudnom?

Figyelt kérdés
Júliusban 3napos késéssel volt mensim, most augusztusban 1napos késéssel de nagyon gyenge. Tegnap csináltam egy tesztet az negatív, de félek hogy csak túl korai volt, mikor ajánlott újat csinálni?

2022. aug. 6. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az aktus óta 2x is menstruáltál és a teszted is negatív… nem, nem vagy terhes. A vérzés erőssége meg nem kell hogy mindig ugyanolyan erős legyen.
2022. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Egy hét múlva csinálj új tesztet.
2022. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarsz terhes lenni de azért védekezés nélkül szexelsz..nem értelek. Nem tudod hogy készül a gyerek?
2022. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szó sem volt védekezés hiányáról. De nincs 100%ig biztos módszer...
2022. aug. 6. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy terhes
2022. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha volt menzesz akkor nem vagy terhes.

Ha “beágyazódási vérzés” lett volna az meg teljesen más mind színre mind mennyiségre plussz inkább hamarabb van mint a menzesz,

meg lehet különböztetni a kettőt, és ez a fajta beágyazó vérzés elég ritka, nekem sem volt plussz családba se tudok róla,

a teszt negatív tehát egyértelmű a válasz.

Viszont ha ennyire paranoiás vagy akkor menj el nőgyógyászhoz és megnézi hogy lát e valamit.

Egyébként ha ennyire nem akarsz gyereket, tökmindegy mi az ok, akkor íratni kell gyógyszert, plussz óvszer. És akkor már tényleg egy a millióhoz az esély hogy terhes legyél. De aki ennyire ráizgul és fél a dologtól akkor lehet tényleg nem kell szexelni mert ez így nem normális.

2022. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Azért annyira azért nem ritka a beágyazódási vérzés. Ne állítsuk be úgy, mintha valami urban legend lenne. Sokaknak van. Nekem is volt az ovuláció utáni 8-9.napon. De az nem piros vér volt, hanem barnázás. Keseregtem is, hogy leesett a progeszteron, úgyhogy ez a hónap se sikerült. Aztán csak nem jött meg. Jóval gyakrabban előforduló jelenség ez, mint ami a gyk-n olvasható - itt sokan menstruálnak meg sokaknak negatív a tesztje úgyhogy terhes. Na ez az urban legend inkább.
2022. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!