Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után meddig nem...

Beültetés után meddig nem szabad hajolni és emelni?

Figyelt kérdés
Sajnos a dokim szabadságon van és erről nem beszéltünk. Beültetés napján csak annyit mondtak, hogy lehetőleg pihenjek és ne hajoljak és emeljek. 5 naposat kaptam vissza. De arról nem beszéltünk, hogy meddig kell ezt betartani?

2022. aug. 8. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A tesztig kell erre figyelni.Ha pozitív lesz akkor tovább így csinálni ha negatív akkor meg nyilván nem kell erre már odafigyelni.Nem egy hajoláson fog múlni a siker amúgy.Tesztelsz a beültitől számítva 14-16 nap múlva és kiderül.
2022. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

3 naposat kaptam vissza, nekem azt mondták három napig kímélő életmód (ennyi idő, míg beágyazódik) utána lehet élni tovább normálisan.

Ezt betartottam, három napig minimálon voltam, aztán pedig lájtosan, de mozogtam. Továbbra sem mertem emelni, vagy hajolni még elég sokáig 😅 hiába lett volna elvileg szabad. Olyan négy hónapos terhesen kezdtem "durvulni" és gazolni, takarítani, addig csak sétálgattam.

2022. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sógórnőmnek egy nap pihit mondtak, 5 naposat kapott vissza, mivel van már egy kis gyermeke, az emelés mellőzése lehetetlen ... azért egy természetes úton történő beágyazódásnál sem pihen az ember. A lombiknál meg azért sokkal előnyösebb helyzetből indul minden. Nem ezen múlik, nyilván mivel tudsz róla lehet vigyázni, de azért nem kell túlzásba esni :) nyilván ne most kezdj bele bútorokat tologatni :)


Sok sikert!

2022. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hasznosak voltak a válaszok 😊
2022. aug. 8. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet érdemes táppénzre menni ez idő alatt?
2022. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmi szükség táppénzre menni. Éld tovább az életedet. Ha le kell hajolni, hát hajolj le. Nem ezen múlik. Ha minden rendben van és jó az embrió meg fog tapadni, és szépen fejlődik. Ha valami nincs rendben, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog megmaradni.
2022. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 naposan kaptam vissza. Az eredményig fokozottan figyeltem óvatos voltam.De azóta sem nagyon hajolgatok inkább leguggolok ha úgy van és nehéz dolgokat sem emelek/viszek.

Sok sikert Neked!

2022. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!