Ki tesztel a héten?

Figyelt kérdés

Mikorra nem várod? Hanyadik próbálkozós hónap? Esetleg bármi tünet?

Nekem érzékeny a cicim, de tünetnek korainak tartom. Szerdán tesztelek 10-es tesztel.



2022. aug. 8. 16:42
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Holnapra nem vártam, mára megjött. 1,5 éve nem jön a baba. Pedig vannak már gyerekeink.

Neked pedig drukkolok!🤗

2022. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

Sajnálom! De biztosan jönni fog!

Köszi a jókívánságokat!

2022. aug. 8. 17:16
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Én holnapra nem várom, 10 es mai teszt negatív ezt a hónapot elengedtem:( pedig jókor voltunk együtt, ovu után első pár napban biztos voltam benne hogy sikerült hasszurka is volt. múlt hónapban volt egy kémiaim. 3. Próbálkozós hónap
2022. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
3 nekem ovu előtti együtt létekből lettek terhességeim, 3 nappal előttiből is, ovu napon eddig nem sikerült.
2022. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

3-as, azért még ne add fel amíg nem jön meg.

Korábbi terhességeknél tudtam hogy sikerült, még a beágyazódást is éreztem, pecsételő vérzés is volt, most viszont semmi ilyesmi. De reménykedem azért.

2022. aug. 8. 19:51
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én két hete teszteltem pozit,most vagyok 6+1.

Férjemmel megbeszéltük,hogy mégsem kell 3.gyerek,lemondtunk rola,erre terhes lettem ....

tünetet ne várd.Nekem semmi tünet nem volt!Sőt.Aznap mikor meg kellett volna jönnie,két erős fájdalomcsillapítot is bevettem,mert annyira fájt a hasam.Másnap csak nem jött,aztán csinltam tesztet.Majd le esett az allam.Mivel egyszer voltunk úgy együtt,hogy nem védekeztünk,mert mondtam a férjemnek messze még a peteérés...🙈

2022. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Augusztus 13-ra (szombatra) nem várom, ma (kedden) nem bírtam magammal és csináltam egy 10-es tesztet és nagyon nagyon halvány pozitív :) de nem bízom el magam, szombaton fogok újra tesztelni 😊🤞
2022. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Halk gratula, 7-es! :)

Írd majd meg a későbbi teszt eredményét is!

2022. aug. 9. 09:25
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) 9..probalkozos honap..

Vasarnapra nem varom de elotte mar 2-3 nappal szoktam pecsetelni. Bar ebbe a honapba pont csuszhatna az babaaldas mert az eletunk ugy alakult de nem szakitottuk meg 1 honapra a folyamatot.

2022. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 25-28 naposak a ciklusaim. Ma a 21. napon vagyok! A melleim picit fájnak és ma többször is beleszúrt a petefészkemnél! Ovu előtt 2 nappal és ovu napján is együtt voltunk! Mikor tesztelnétek?
2022. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!