Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. napban van a párom a...

10. napban van a párom a legutolsó aktust követően, gyermeket szeretnénk. Most vagyunk nászúton, szeretne ő is kicsit iszogatni velem, vajon lehet ebből probléma a zigótára való tekintettel? Ha jól tudom 12 nap kB mire befúródik a méh oldalába..

Figyelt kérdés
Jól gondolom, hogy ilyenkor az alkohol még nincs hatással az egyre feljebb kúszó zigótára?

2022. aug. 9. 09:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Az se biztos, hogy teherbe esett 10nappal ezelőtt (vagy azóta, mert folyamatosan próbálkozunk)
2022. aug. 9. 09:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyon nyugodtan, amennyit akar. Semmi baja nem lesz akkor sem, ha esetleg (20% az esély) terhes lesz.
2022. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Kb. a 6. hétig nincs kapcsolat az anya vérkeringése és az embrió között. Bőven elég terhesként viselkedni a pozitív teszt után.
2022. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan ihatsz, jót is tesz most egy kis lazítás,

plussz ha szerencséd van akkor hosszú ideig most ez lesz az utolsó alkalom… 😃

Én 7 hónapig nem ittam a babaprojekt alatt, aztán céges bulin lecsúszott 2 pohár pezsgő és abban a hónapban lett pozitív a teszt!😃

Sors finytora 😂

Tényleg nem kell izgulni ennyire, majd ha már pozitív a teszt akkor kell hanyagolni.:)

Sok sikert! Ne izgulj !

2022. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!