Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 1 hete kesik a mensim....

Lassan 1 hete kesik a mensim. Van 2 cisztam a baloldalon. Terhessegi tuneteim nincsenek, viszont a bal o. derekam tajekan nagyon faj, lehetseges hogy a ciszta miatt nem jon meg es hogy nyom valamilyen ideget?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a ciszta miatt nem jön meg a mensid. :(
2010. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas a hőd? Nem mérted?
2010. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem merem,de ejszakankent szakad rolam a viz.
2010. szept. 23. 16:49
 4/5 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekem 6 éve,22 évesen volt cisztám.Tudtam róla,pár nap múlva műtött volna a doki,de sajnos rosszul lettem otthon.Összetekeredett a 2 ciszta,azt a fájdalmat nem kívánom senkinek:( Életmentő műtét kellett,a jobb petefészkem felét ki is kellett venni!Minél előbb dokihoz kellene menni,mert az Uh-n is észrevehetően nőtt nekem pár nap alatt is!Nehogy te is rosszul legyél,mert az pokoli fájdalom!Remélem tudtam segíteni!Üdv.Viki.
2010. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,haat nem tudom.Mikor a dokinal voltam O egy 88*40mm-es cisztat latott.Mivel nem kaptam papirt rola felhivtam az aszisztenst es kertem egy masik leletet amin mar ket ciszta szerepel.Ki erti ezt?.Mind1 4-ere van idopontom az majd mindent eldont;
2010. szept. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!