Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik napján lett a...

Kinek hányadik napján lett a tesztje Pozitiv?

Figyelt kérdés
Ma van a 6. Napja hogy késik de a tesztek negativak.. Csalódott vagyok..
2022. aug. 11. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha terhes lennél már ki kéne neki mutatni szerintem, főleg ha érzékeny tesztel próbálod. Itt más probléma lesz, keress egy nőgyógyászt.
2022. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam a neten hogy valakinek csak 11,14 nap késés után mutatta ki a teszt a pozitivat
2022. aug. 11. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, nem kell mindent elhinni amit a neten olvasol. Ennyi keses eseten 100% megbizhato a negativ teszted. Keress fel egy orvost , tud segíteni , és lehet a következő ciklusokban már pozitív tesztjeid lehetnek.
2022. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam írni, hogy olvashatsz te interneten ennél nagyobb csodákról is, de nem biztos, hogy igazak. Vagy ha igazak is, talán 10-15 évvel ezelőtti teszteknél esetleg elhiszem a dolgot.

A mai tesztek 6 nap késésnél már maximálisan megbízható eredményt adnak, ha egyik sem mutatott pozitívat, akkor nem vagy terhes.

Ahogy a többiek is írták, menj el orvoshoz, és derítsétek ki, miért nem jött meg a menzeszed. A terhességen kívül még millió más oka lehet.

2022. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késésnél már pozitív lenne. Nekem a nemvárt napján pozitív lett. (Korábban nem teszteltem)
2022. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok: Én javasolnám az orvost, főleg ha csalodott vagy, mert akkor már egy ideje biztos próbálkoztok. Ki kéne neki mutatni. Ha igyekszel lehet a vérzésed előtt eljutsz, ami fontos lenne pl: hormonpanelt a ciklus 3 és 21 napján csinálnak, beutaló kellene és ebből már nagyon sok minden kiderülhet. Plusz pajzsmirigy+teljes nagylabor. És lehet ha a következő hónapnak így futtok neki akkor látnatok mi a baj, és ahogy írták lehet már klappolna is minden.
2022. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nemvárt előtt 4 nappal már leesett a csík a tesztről, olyan erős volt. Ha terhes lennél, már bőven kimutatná a teszt.
2022. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Mivel én tudtam mikor van ovum, a mensi előtt 6 nappal. + lett a tesztem.

Mivel te nem tudod mikor volt, vagy nem volt vagy akár csak most lesz kb bármikor lehet +, vagy jöhet meg.

Nekem minden évben volt egy-két hónap amikor 2 hetet késett, így ovum akkor volt mikor meg kellett volna jöjjön.

2022. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is 4 nappal hamarabb mutatta... de még a kémiait is.


Csak azoknak lesz később pozi akiknek az ovuja is annyival később volt. De nekik tulajdonképpen még nem is késik a mensijük. Mert amennyivel később van ovu annyival később esedékes a mensi. Ovu után 14 nappal bármilyen teszt pozi lesz, ha hozzászámoljuk a spermium 5 napos életképességét akkor 19 nappal aktus után is pozi lesz minden teszt. Nagyobb az esély arra, hogy kimaradt egy ovud, minthogy terhes legyél...sajnálom.

2022. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés után 10. Napon lett pozitiv a clearblue digitàlis teszetem (nem amelyik a heteket is kiirja, hanem a másik)
2022. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!