Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megszokott 28 napos ciklus...

A megszokott 28 napos ciklus helyett most 33. napra jött meg. Inofolicot és Bromocriptint szedek. Mi tévő legyek??

Figyelt kérdés
9 hónapja próbálkozunk a babával. Voltam 3-5. napi + 21. napi vérvételen, cukorterhelésen, teljes vérképen, a férjem spermavizsgálaton. Igazából minden jó, kivéve a magas prolaktinom és egy NAGYON enyhe IR-t találtak, de nem igényel gyógyszeres kezelést, csak sportot és mozgást javasoltak. Már második hónapja iszom napi kétszer az Inofolicot (nem orvosi ajánlatra) 2 hete pedig a Bromocriptint szedem a magas prolaktinra. MINDIG 28 maximum 29 napos ciklusaim voltak. Ebben a hónapban 33. napra jött meg a menstruációm, ami tudom még normális, de nálam mindenképpen furcsa. Vajon az Inofolic okozhatta ezt?! Az első hónapban nem tolta ki egy nappal sem. Vagy esetleg a Bromo-tól lehetett?! (Bár erre kevés esélyt látok) Ti abba hagynátok a helyemben az Inofolicot, mert elvileg nincs is okom szedni, csak úgy voltam vele ártani nem árthat?! Mit gondoltok, érdemes tovább innom így is, hogy tolja esetleg a ciklust?!

2022. aug. 12. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagytam, alapvetően nem probléma a 33 napos ciklus. Meg amúgy is változik az életünk során. Pl mióta szültem 28-33 nap között ingázik... pedig mindig 31-33 napos volt. Inofolic nekem is kitolta 2-3 nappal. Azért nem jelentkezik első ciklusnál, mert ennek is idő mire hat. Igazából, ha nincs rá szükséged, akkor felesleges.
2022. aug. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bromo tolta ki ebben a honapban is a peteeresem 5 nappal, úgyhogy biztosan ez a ciklusom is hosszabb lesz emiatt. Szerintem ihatod nyugodtad az inofolicot.
2022. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tolta ki a ciklusomat az Inofolic, csak helyrebillentette. A 11.napi peteérésemet 14-15-re hozta, a 17 napos luteálisomat pedig 13-14 napra rövidítette. Ugyanúgy 28-29 napos maradt a ciklusom.
2022. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!