Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesség? Beágyaz...

Szerintetek terhesség? Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Július 21.en volt az utolsi menzeszem. Multhét pentek óta faj a hasam,derekam és azóta van ilyen pecsételő vérzés. 2 napig rozsaszin azota barna. Tisztasagi betet teljes tiszta marad,igazabol wcpapiron latni néha. A mennyiseg miatt irtam csak igy le 😄 18.ra nem varom 2 korai veteles utan,de ott nem voltak ilyen tünetek. 2 napig halvány teszt aztan megjött rendesen.

2022. aug. 16. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódásu vérzés nem tart sokáig, 1 alkalom.
2022. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés szerintem nem húzódna el a következő vérzésig.
2022. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom mi lehetett akkor. A ma reggeli tesztem nagyon halvány pozitív. Holnapra nem várom. Kicsit félek hogy megismétlődik az elmúlt 2 honap 😔
2022. aug. 17. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha halvány pozitív akkor abból még bármi lehet, holnapra már hátha erősebb lesz a második vonal 🙂 ma reggel teszteltél először?

Előző válaszoló voltam.

2022. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen 🙂 remélem erősödni fog,lehet reggel nem tesztelek,vàrok vele 1-2 napot.
2022. aug. 18. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2022. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz mert volt hetfo reggel 3 csepp ver. Nem látott ultrahangon semmit, viszont a mezeszem azota sem jött meg rendesen. Lehet hogy inofolic csinalja ezt a barnazgatast vagy en nem tudom.
2022. aug. 29. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne használd az Inofolicot ha nincs gond a ciklusoddal egyébként.Rendszertelen ciklust beállíthatja viszont a rendszeres ciklusba belenyúlhat.
2022. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!