Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves lombikosok! Mennyi idő...

Kedves lombikosok! Mennyi idő volt, mire el tudtátok kezdeni a lombik programot?

Figyelt kérdés
Konzultációra kaptam időpontot szeptember végére. Innentől számítva szerintetek mennyi idő, mire elkezdhetjük a stimulációt? Jelen esetben a budapesti volt Kaáli Intézetre lennék kíváncsi. Esetleg vannak olyan vizsgálatok, amiket előre megcsinálhatunk, hogy ezek is meglegyenek?

2022. aug. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs ok elhalasztani a stimulációt, akkor a lehető leghamarabb.


Én egy vidéki reprodukciós intézetről tudok nyilatkozni: tavaly október végén időpontot kértem, november elején voltunk ott először. December elejéig bezárólag minden szükséges vizsgálat megvolt, csak azért nem tudtuk kezdeni, mert akkor már 8 hónapja nem menstruáltam. Előbb 2 levél fogamzásgátlóval ezt orvosolták (talán csak 1 lett volna eredetileg, de épp karácsonyba lógtunk volna bele), idén januárban indult is a 1. lombik.

2022. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönóm a választ :) ha nem túl érzékeny kérdés: sikeres volt? Mennyire viselt meg és kellett táppénzre menned?
2022. aug. 18. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A 2. sikerült, ami májusban kezdődött. 🙂

Hát engem eléggé megviselt, bár nem maga a kezelés része, hanem a beültetés utáni rész. De mivel ezek nagy része a terhesség hozománya, eszemben sincs panaszkodni. 🙂


Táppénzre mindkettőnél úgy mentem, hogy leszívás előtti napoktól otthon voltam (a másodiknál már egy héttel azelőtt), majd az elsőnél a tesztelés után már visszamentem, miután ugye kiderült, hogy sikertelen volt.


A második után nem mentem vissza, ez is volt a terv, de amúgy sem voltam munkaképes állapotban, az orvos sem engedett volna.

2022. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat és szívből gratulálok! ^^
2022. aug. 20. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, és én is köszönöm. 🙂
2022. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!