Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt uvom és együtt is...

Tegnap volt uvom és együtt is voltunk a párommal, de aktus közben szúrt jobb oldalt az mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Meg amikor le ülök akkor is szúr.Ez mitől lehet? És nagyon száraz is vagyok. Utalhat terhességre, vagy van rá esély?
2010. szept. 24. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt ovud akkor valószínűleg a tüszőrepedést érezted! Nekem is mindig szúr valamelyik oldalt peteéréskor. Terhességre még nem utalhat.
2010. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tegnap volt ovud tényleg, akkor az a szúrás volt az ovufájdalmad. Ilyen korán még nem szúrhat a terhességtől.
2010. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kriszti83 ***** válasza:
A peteérést érezheted, a terhességet még nem. Tesztelj kb. 10-12 nap múlva, sok sikert!
2010. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom akkor más hogy teszem fel a kérdést. Van igy esélyem a terhességre? Azért jelenthet valamit?:)
2010. szept. 24. 11:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy össze jöjjön a baba? Nagyon szeretnék már.
2010. szept. 24. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esélyed! Főleg, ha tényleg akkor volt ovud!
2010. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esélyed!! Sok sikert! :)
2010. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ma nem is tudnék együtt lenni a párommal mert nem is lesz itthon, mert ha ma próba lett volna akkor már az egy remény
2010. szept. 24. 11:34
 9/9 Kriszti83 ***** válasza:
Nagy esélyed van rá, nekem mind a két gyermekem így fogant!
2010. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!