Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic kinek mennyire vált...

Inofolic kinek mennyire vált be? Saját tippek,amik hatásosak?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kisbabát a férjemmel,legutóbb a nőgyógyász azt mondta,túl vékony jelenleg a méhnyálkahártyám (5,2mm volt),előtte a menstruációm is ingadozott kicsit. Elkezdtem szedni a vitaminokat,amit ajánlott : C,D,E és az inofolic. Még csak 2 hete szedem,de már a legutóbbi menstruációm is sokkal másabb volt,jó értelemben. Kinek mennyire vált be az inofolic illetve a vitaminok? Tényleg segített? Esetleg más tipp,ami bevált? Olvastam még a vörösbort,azóta néha egy pohárkával szoktam inni.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. aug. 21. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nálam eléggé bevált. Szoptatás mellett egyből összejött a baba, amikor elkezdtem inni, pedig előzőleg fél évig semmi nem történt. Persze, hogy most emiatt vagy sem, azt sose tudjuk meg, de nekem gyanús, hogy volt köze.

A legtöbb fórumon, FB-csoportban, akárhol csak jókat és örömódákat olvasok róla, szóval ártani tuti nem fog.

2022. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

E-vitamint is érdemes lenne még szedned. Nem csak ebben, de a petesejtek minőségében is hasznos.

Én évekkel ezelőtt ittam nem ezt, csak olcsóbb alternatívát (100%-ban egyező összetevőkkel). Nekem nem tett csodát, de valószínűleg komolyabb volt a gond, mintsem ennyi elég legyen

2022. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
E votami ,infolic 2 hónap siker. Reméljük meg is marad!
2022. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 lilakomment86 ***** válasza:
37%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1189..

Miért írod ki 2 kategóriába? ALig telt el idő. Várd meg míg az előző kérdésednél jönnek válaszok. Ha valamit kihagytál, azt az előző kérdésedben is kiegészítheted, felesleges újra kérdezni. ezt nem kioktatásból írok.

2022. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2-es: igen,szedek E vitamint is,400mg naponta,ahogy az orvos tanácsolta. Arról is sok jót olvastam,de azért köszi,hogy te is ajanlod és leirtad! :)

4-es: telefoncsere folyamatban,nem mutatta nekem,hogy kiírásra került,de örülök,hogy legalább ezzel hozzászóltál. Már töröltem is a másikat,ne legyen kétszer kiírva. :)

2022. aug. 21. 18:11
 6/18 lilakomment86 ***** válasza:
51%
Nem tudod törölni, max a sajátjaidból, majd a moderátorok törlik :).
2022. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi,hogy ezzel is segítettél!
2022. aug. 21. 18:21
 8/18 anonim ***** válasza:

Most az első gyerekre sokat vártunk, majdnem két évet. Aztán amikor elkezdtem rendszeresen (napi 2 ) inni az inofolicot, a második hónapban terhes lettem. Én úgy gondolom, hogy ez segíthetett. Második gyereknél is elkezdtem szedni, bár ő az első hónapban összejött, így nála még valószínűleg nem az Inofolic fejtette ki a hatását.

Vesztenivalod nincs szerintem :)

2022. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat/tippeket. Szedem tovább és később jelentkezem. Szorítsatok! :)
2022. aug. 21. 19:47
 10/18 anonim válasza:

Szia

Érdekelne hogy sikerült e a baba hogy ittad tovább az inofolicot ??

2022. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!