Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a tesztelést majd? Ilyen lett a tesztem.

Figyelt kérdés

Kiszámíthatatlan a ciklusom, 28-43 napig kb bárhogy megjöhet. Pajzsmirigy autoimmun próblemam van, már kezelik pár hónapja. A leleteim egyre jobbak, a mensim meg nem állt helyre. Zöld utat kaptunk úgymond, nem kapok semmilyen magzatkarosito gyógyszert, viszont meg a doktornő szerint további vizsgálatok kellenek, de addig is lehet próbálni, hátha alapon. Kb 11 napja voltunk utoljára együtt, peteeresem nem tudom mikor lehetett, ezért ma megpróbáltam egy 25-os tesztet.

Sajnos a gyerekeim miatt nem tudtam ott ülni mellette, férjem meg elment fürdeni, az ablakhoz raktam a tesztet es így megfolyt/osszefolyt a fürdőben levő paratol ami lecsapódott az ablakrol. Csak erre gondolok, mert kb tíz másodpercnel kevesebbet volt vizeletben. Kb negyed oraval utána fotóztam le, akkor ilyen volt. [link]

Szerintetek megéri meg pár nap múlva megpróbálni eggyel, vagy engedjem el ezt a hónapot?



2022. aug. 31. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után 11 nappal a 25-ös erősségű teszt még nem valószínű hogy kimutatja hogy terhes vagy.

3-4 nap múlva ha újra tesztelsz, az már biztosabb eredményt mutat.

2022. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én nem venném eredménynek.

El is ázott, időn túli is...

2022. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Ti tényleg nem értitek, mi megy a világban, vagy valami kormánypropaganda ez a sok gyerekprojektes kérdés, mint a politika rovat kérdései, amiket egyetlen ember ír ki nonstop?
2022. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

11 nap után még tök felesleges tesztelgetni.


És egyáltalán, akkor most minden együttlét után teszteltni fogsz? Abba kb bele fogsz hülyülni.

2022. szept. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3.Ha ennyire zavar ne nézd a kategóriát...amúgy kizárt hogy egy ember írna itt minden kérdést, ha figyelmesen olvasnád akkor látnád, hogy mind különböző és más stílus is...amúgy régóta a gyerekvállalás kat.a leglátogatottab, mert ez volt a néhány első kategória közül még az oldal elején...hülye logikád van.
2022. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 A Gyerekvállalás kategóriában vagy, a Teherbeesés alkategóriaban. Itt ilyen kérdések kesznek. Full kormányellenesként nem értem hogy ezen mit nem lehet felfogni. Ha elmész más kategóriákba, ott nem ez lesz. Logikus, nem? Tudod, van az a vicc, hogy "Nyuszika, te szopni jársz ide?" Na kb ilyenek ezek a hisztik is.

Kérdező, szerintem ezen semmit nem lehet megállapítani, full elázott. Tesztelj újat pár nap múlva.

2022. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Jaj a kérdező az utolsó együttlétet írta, simán teherbe eshetett egy korábbi együttlétből is. Mint írta az ovulació ideje ismeretlen.


Kérdező, ismételj nyugodtan pár nap múlva. De az sem gond, ha 10-es az a teszt,csak egyértelműbb lenne egy pozitív eredmény. Mikor a 25-ös halvány, azok már jóval erősebbek.


De ezt én nem venném alapul.

2022. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!