Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz az hogy a clearbl...

Tényleg igaz az hogy a clearblue fals pozitiv eredményeket ad?

Figyelt kérdés

Annyira elvagyok keseredve :( 8nap késés után teszteltem pozitívat...gyorsan értesítettem is a nőgyógyászom, és mivel alacsony a progi szintem ezert elkellett kezdenem a duphastont...de neten mindenhol olvasom h a clearblue teves pozi eredményt ad 😢 én hülye meg már a férjemnek is bejelentettem hogy kisbabánk lesz 😭 másik teszt sajna nincs itthon...


[link]


2022. szept. 4. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Attól, hogy másnál esetleg előfordult, nálad egyáltalán nem biztos, hogy fals. Akinél "fals" pozitív volt, annál vszleg kémiai terhességről van szó, ami után "mégis" megjött neki, vagy időn túl nézte meg a tesztet, amikorra már látszott egy száradási csík is... Nagyon nagyon ritka az, hogy (ciszta miatt) valóban fals pozitív legyen egy terhességi teszt.
2022. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Cisztám az nincs úgyhogy remélem tényleg kisbaba lesz
2022. szept. 4. 08:18
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi, ez csimi lesz.


Ne stresszelj rajta, nem tesz jót neki 😊

2022. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm remelem 😟
2022. szept. 4. 08:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az~rt én beszereznék még 1 tesztet, hogy biztos e az a +.

Nekem ilyen halvány mensi előtt 6 nappal a predi, de én tudom az ovut.

2022. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia élőben egyáltalán nem halvány a függőleges, meg vastagabb is mint a képen ...nemtudom miert igy adja vissza
2022. szept. 4. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia

Nekem sajnos többször lett ilyen a Clearblue,és egyszer sem voltam terhes

De ettöl drukkolok neked

Szerintem csinalj màsik tesztet:)

2022. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oooh fasza :/
2022. szept. 4. 10:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a tesztet 2x használtam életemben, először pozitív lett és terhes is voltam, már megszületett.


Másodjára késett pár napot és babát is akartunk szóval teszteltem de hiába vittem ablakhoz hátha ott jobban látszik valami, full negatív volt, csík helyén semmi sem volt. Végül megjött.

2022. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nagyon biztató számomra 😘
2022. szept. 4. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!