Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív, pozitív, negatív...

Negatív, pozitív, negatív tesztek?

Figyelt kérdés

Kedden teszteltem egy annyira nagyon halványat, hogy negatívnak vettem.(facelle tesztcsik)

Szerdán jól kivehető, de halvány pozitív tesztek. Csütörtökre erősödtek szépen, de még mindig halványnak mondható. (facelle tesztcsik, facelle kazettás, livsane gyógyszertári)

Szombaton arra számítottam, hogy tesztelek két erős csíkot, de olyan lett kb mint a keddi. Azóta sem jött meg és jele sincs. Viszont ha kémiai terhesség volt akkor már meg kellett volna nem?

Kedd óta késik elvileg.

Dokihoz 1,5 hét múlva van időpontom.



2022. szept. 4. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hcg vérvétel magánlaborban?
2022. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csinálj kettő egyformát, én azt csináltam 2 predit csináltam. Reggel
2022. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyformakat hasonlítottam egymáshoz. A livsane egyszer csúszott be, mert nem volt a Rossmannban a szokásos.
2022. szept. 4. 12:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy néha kimarad egy vérzés vagy késik másfél hetet is. Teljesen normális . A leírtak alapján nem lehet hogy csak elázott a teszt és nagyon szeretnéd emiatt pozitívnak látni ?
2022. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: holnap kerek időpontot.

Negyedik: nem ázott el egyszer sem ez biztos. Amikor extra halvány és amikor jól kivehető csík volt akkor is mindig jóval a megadott időn belül jött elő.

2022. szept. 4. 13:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Képet tudsz csatolni ?
2022. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


Frissen nem fotóztam le.

3 percen belül csak sejthető volt a csík.

A kép egy óra múlva készült.

2022. szept. 4. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha az összes ilyen és napok óta nem erősödik akkor kémiai. Nekem 2 hétig voltak hasonló erősségű tök egyforma tesztjeim mielőtt beindult a vérzés.

Az se biztos, hogy beindult, van akinek műtét kell.

2022. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Délután azt hittem elindul a vérzés, mert volt egy kevéske vér ilyen nyúlós, nyákos folyásban. Viszont azóta semmi. Ilyen nem szokott lenni soha. Azonnal nagy mennyiségben kezdődik a menstruációm. Beágyazódásnak viszont már késő lenne szóval fogalmam sincs. Ha már így alakult akkor remélem megjön hamarosan.
2022. szept. 4. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy kémiai terhesség lesz sajnos.
2022. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!