Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 vagy 2 blastocitát ültetnéte...

1 vagy 2 blastocitát ültetnétek vissza?

Figyelt kérdés

Tulvagyunk egy sikertelen lombikon, ahol volt megtapadás, de a 11dik naptól nem fejlődött tovább.

Fagyasztott embrió transzferre készülünk. Van 2 lefagyasztott 5 naposunk. Egyben vannak lefagyasztva így egyszerre lesznek felébresztve. A dokim 1 visszaültetését javasolja(a másikat sajnos már nem lehet visszafagyasztani) .

Mivel egészeges vagyok és 32 éves, ezért orvosilag nem indokolt a doki szerint a 2 blastocita beültetése.


Hányat kérnétek vissza a helyemben?

Nyilván az orvos a szakember, csak a véleményekre lennék kíváncsi.



2022. szept. 6. 18:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
Kettőt.
2022. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%
Én kettőt. Nekem ez olyan, mintha kidobnám az egyik gyerekem. Bocs, túl érzelmes vagyok😕Meg ha az az egy valamiért ne adj Isten nem marad meg, tuti, az lenne bennem, hogy a másik lehet, megmaradt volna.
2022. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%
Én is a kettőt kérném.
2022. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkepp a kettot. Azzal vesziteni valod nincs sot, ha az egyik nem fejlodik ott a masik. Igy meg egy karba veszne. Nyugodtan mondd neki hogy szeretned a kettot!
2022. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%
Kettőt. Vagy nem sikerül, vagy egy lesz belőle, vagy kettő. Ez ennyi. Ha erre felvagytok készülve, én a kettőt választanám, biztos ami biztos.
2022. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
30%

Manapság ennyire divat lett semmibe venni azt, amit az orvos mond?


Hallgatnék rá, és egyet kérnék.

2022. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%

6!


Javaslat. Nem az orvos dönt. Javaslatot tesz.

2022. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
45%
Egyet kérnék. Semmiképp nem akarok ikreket
2022. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%

Én 33 évesen kettőt kértem vissza 2. lombikban (nekem frissek voltak). Olvastam a statisztikát, a javaslatot is (nekem a táblázat egyet javasolt). De engem az 2 blasztociszta esetében lévő 50%-os várható siker meggyőzött.

1 tapadt meg.

A te helyedben főleg azért is visszakérném, mert az egyik így kárba veszne.

2022. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
72%
34 éves voltam kettőt kaptam vissza! Egy fiam született!
2022. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!