Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty kura után, bővebb a...

Kérdezi kérdése:

Closty kura után, bővebb a hüvely folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Túl vagyok az első closty kúrán, meg volt az ovuláció. És azt vettem észre ma, hogy sok tejfehér, krémes folyámos volt, sose volt ennyi. Kérdés ez lehet a clostytól? Vagy bízhatok abban, hogy talán sikerült a baba? A ciklus 21.napján vagyok. És 16.án volt ovum.



2022. szept. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Az ovuláció körül/után gyakori jelenség. Ha eddig ezt semmilyen formában nem tapasztaltad, lehet nem is volt ovud.
2022. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a hónap clostis volt és most napokban volt a nem vártam meg nem jött meg de negativ a tesztem is
2022. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanezt vettem észre én is, amióta clostyt szedek. Ez a második hónapom vele, a múlt hónapban feltűnt nekem is ez a (sok) folyás, bele is éltem magam, aztán 5 nap késéssel megjött… De amint előttem is írta valaki, ez azt is jelezheti, hogy nem volt ovulációm, mert régebben volt középidőben egy kevéske, de egy ideje már nem… Sajnos fel sem tűnt egészen idáig, pedig nyerhettem volna egy kis időt… Persze nem vagyunk egyformák, meg a folyásról is megoszlanak a vélemények. Szurkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd 😊
2022. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!