Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ovulációs...

Lehetséges, hogy ovulációs mikroszkópom ma ismét páfrányos egy ciklus alatt?

Figyelt kérdés
A héten szerdán teljesen páfrányos volt, ezért este akcióba is lendültünk a baba érdekében. Ma nem is tudom miért de megnéztem mit mutat és most is páfrányos. Három napja is ezt mutatta. Lehet egy ciklus alatt kétszer? Elvileg holnap vagy hétfőn lenne esedékes a nemvárt. Ma is lendüljünk akcióba???
2010. szept. 25. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A mikroszkópot minden nap érdemes megnézni! 5 napig is mutat páfrányokat, 2 napig pé előtt és után. Így lehet a baba nemét is szabályosni. Pé előtt és után lány, aznap fiú.
2010. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy akkor is lehet pafranyos, ha terhes vagy es ez neked eleg valoszinu!!!

Bocsi az offert!, reggeli nyalbol szoktad nezni?,mertnekem nem mutatott semmit , viszont az ovu teszt igen, en reggeli nyalbol szoktam nezni.

2010. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!