Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos közösülés után...

Megszakításos közösülés után esemény utáni. Véleményetek?

Figyelt kérdés
Megszakításos közösülés után 10 órával vettem be az Escapelle nevű tablettát. Az alkalmazás szerint ahol vezetem a menstruációmat, akkor voltam az ovuláció előtti napokban. Valakivel történt már hasonló? Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2022. szept. 16. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem lenne értelmesebb rendesen védekezni? A megszakítás semmiféle védelmet nem ad, a 72 órás meg óriási hormon mennyiség, ha szabályosan tablettát szednél, nagyságrendekkel kevesebbet kapnál.


De a kérdésre válaszolva, gyakorlatilag kizárt a terhesség, de csak a gyógyszer miatt.

2022. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor párkapcsolatban éltem szedtem fogamzásgátlót, viszont fél éve abbahagytam, mivel szakítottunk. Ez volt az első alkalom hogy ilyen felelőtlen voltam a 26 év alatt, tanultam belőle, többet nem fog előfordulni. Hidd el, pontosan tudom hogy a megszakítás semmiféle védelmet nem ad, ezért is vettem be gyógyszert. Köszönöm a válaszodat! :)
2022. szept. 16. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

OK, nem bántani akartalak, de rengetegen ezzel "védekeznek", szóval ezért írtam, amit írtam. Ezek szerint neked nem kellett volna, de hátha olvassa valaki, aki elgondolkodik a témán.

Minden jót kívánok!

2022. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy sajnos sokan rendszeresen ezt a fajta "védekezést" választják.


Köszönöm!

2022. szept. 16. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha időben kiszàllt, es a tablettà is bevetted, akkor nem leszel ìgy terhes.
2022. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, időben hagytuk abba. Maximum előváladék kerülhetett "csak" belém.
2022. szept. 16. 21:15
 7/7 anonim válasza:
100%
Velem is történt ilyen, sajnos én is felelőtlen voltam. Én még tabit sem szedtem illetve esemény utánit se vettem be. Nem lett belőle baba csak a menzim késett a stressz miatt. A lényeg az hogyha a teszt is negatív lesz és a menzesz is megjön akkor tuti nincs baj. Nehéz ilyet mondani de ne görcsölj rá kevés az esély a terhességre.
2022. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!