Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógynövényes teák babavárás...

Gyógynövényes teák babavárás alatt? Korai terhességnél? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban ittam a Lady ciklus nevű teát (palástfű,cickafarkfű,citromfű,ánizs),ami teljesen rendbe tette a ciklusaimat,azóta 28-29 naposak. A kérdésem az lenne,ha esetleg összejön a baba,de még nem tudok róla és ciklus közepén ugyanúgy a leírtak szerint fogyasztom a teát,okozhat bármi bajt? A cickafarkfűnél olvastam ezt is-azt is,hogy ciklus első vagy második felében kell szedni és kicsit összezavart. Most,hogy rajta vagyunk a férjemmel a babatémán,nem tudom,folytassam e a fogyasztását. Megköszönöm,aki érdemben hozzá tud szólni!

2022. szept. 18. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég akkor gondolkodni ezen ha pozitívat tesztelsz. Viszont akkor utána tényleg oda kell figyelni mert nem szabad minden gyógyteát várandósan inni.
2022. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt után hagyj abba mindent. Addig nem okoz problémát.
2022. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. szept. 18. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell a pozitív teszt előtt ezen aggódni. Hogy utána kell-e, más kérdés. Én a biztonság kedvéért kerülném, bár nekünk azt tanították, hogy a legtöbb gyógynövényből életszerűtlenül nagy mennyiséget kellene fogyasztani ahhoz, hogy gondot okozzon.
2022. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod! Ez a fajta tea úgy írja,3 filterből 1 liter naponta egy hétig,de már legutóbb is csak 1-2 filterből főztem. Amíg nincs pozitív teszt,szerintem maradok ennél,nem viszem túlzásba. :)
2022. szept. 19. 07:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel, ha van pozitív teszt, leállsz velük, addig nem kell.


Citromfű egyébként egyike az aránylag kevés teának, ami mehet kismamáknak is.

2022. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!