Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lehet...

Szerintetek mikor lehet ovulaciom?

Figyelt kérdés

Utoljara szeptember 2.-an jott meg, 26-30 naposak a ciklusaim. A ciklusom 15.napjan vettem eszre feheres folyast, ha ez segit (talan ekkor volt).

A kerdesem miertjet mellozzuk legyszives:).



2022. szept. 20. 20:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, 24napos a ciklusom, egyből mensi után van az egyik, másik közvetlen a kövi mensi előtt 1-2nappal. Szóval az a ciklus közepi csak átlag. Mindenkinek teljesen egyéni
2022. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

11-es, hogy a csudába lenne Kettő? Nálad a hormonok feleződve dolgoznak vagy mi? Mutáns vagy? Esetleg van róla hivatalos orvosi papírod? Te lennél az emberiség csodája.


Kérdező a 9. napi együttlétből, ha pont most 26 napos ciklusod lenne, lenne esély babára, de kicsi. Viszont azt írtad nem került beléd semmi, tehát mégis mitől lenne esélyed terhességre?

2022. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Elovaladektol. Csak szegyellem a dolgot.
2022. szept. 21. 09:59
 14/31 A kérdező kommentje:
Hiszen megszakitassal voltunk egyutt
2022. szept. 21. 21:22
 15/31 anonim ***** válasza:
16%
Lehet mutáns vagyok és az a szuper erőm, hogy kb elég rám nézni és terhes vagyok 😂 nem én vagyok sem az első sem az utolsó akinek több petéje érik.
2022. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%

#15. Az egy dolog, hogy valakinek több petéje érik.

De te azt írod, hogy 2x van peteérésed 1 cikusban - ami biológiailag kb. lehetetlen ilyen formában, mint te azt állítod..

2022. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
Érhet két pete, vagy több is egyszerre, de azonos időben lökődnek ki az lh csúcs után. Egyszerűen X idő kell a hormonoknak, hogy eljussanak az lh csúcsig és utána más hormonok kezdenek dolgozni amiből új lh csúcs nem lesz. Tehát két pete kilőködése lh csúcs után lehetséges 36 órán belül. tehát max ennyi idő lehet a két pete kilökődése közben. Egyszerűen biológia képtelenség amit állítasz. LH csúcs után a szervezet egy terhesség megtartására működteti a hormonokat. Valamit te nagyon rosszul gondolsz vagy félre vagy tájékoztatva. Ovu után mensi jön, mert ez a folyamat. ovu után nem jön még egy ovu, mert nem így működik a szervezet, hacsak neked nem két méhed van 4 petefészekkel., de akkor meg kétszer mensizel egy ciklusban... de komolyan...
2022. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Visszaterve, mit gondoltok, milyen esellyel tortenik baj? Aggodom
2022. szept. 22. 15:53
 19/31 anonim ***** válasza:
50-50%
2022. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Bekellett volna vegyél 72órás tablettát, ha már lecsúsztál róla akkor meg marad az ima
2022. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!