Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállaljak babát, vagy még korai?

Vállaljak babát, vagy még korai?

Figyelt kérdés

Van egy párom, màr több mint 1,5 éve együtt vagyunk, de ő nem akar babát.. Sokáig én sem akartam, meg néha még most is megijedek, ha belegondolok, hogy terhes lehetek.. De sokszor vágyok rá.. Szeretném átélni én is, hogy milyen a terhesség.. Milyen vàrni a saját kisbabádat, látni ahogy nő a pocakban, érezni, gondoskodni róla.. Stb

Anyagi hátterem meg lenne hozzá, szóval nem a semmibe születne.


Én 25/L

Párom 29/F



2022. szept. 23. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Kérdezd meg azt az anyukát, aki ezt a kérdést kiírta:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Szerinte már későn is vagy. 🤣🤣🤣

2022. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hezitálni kell ezen, akkor ne...

Majd akkor, ha mindent megadnál érte.

2022. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

🤔 Én nem értem a kérdést.

Hogy szeretnél gyereket vállalni, ha a párod nem akar?

Sutyiba felcsináltatod magad? Vagy hogyan gondolod, tervezed?


Mellesleg van egy párod. Párod! Érted? Akivel együtt élsz!

Ezt csak is vele kell megbeszélned, és nem random emberekkel szavazásra bocsájtani..


De szerintem te még nagyon gyermeteg szinten vagy..

2022. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párod nem akar, egyedül hogyan tervezel? 🤔
2022. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg egy fórumon szeretnéd ezt megszavaztatni, addig határozottan korai, nem beszélve arról, hogy a párod nem akar. Bár kérdés, hogy _még_ nem akar, vagy egyáltalán nem? Mert ha csak egyelőre úgy gondolja, hogy neki korai lenne, akkor megegyezhettek valamilyen későbbi dátumban, aztán meglátod, hogy addigra hogy érzel. Ha ő meg egyáltalán nem szeretne, de téged már kezd foglalkoztatni a dolog, akkor pont itt van az idő és indok, hogy szakítsatok, mert 25 évesen még bőven időben vagy, hogy új párt találj, aki szintén szeretne gyereket és eljuthattok kapcsolati szinten is odáig, hogy jöhessen.

A bizonytalanság egy szintig érthető és rendben van, mert nagy változás az ember életében, ijesztő, ismeretlen, stb, de addig nem szabad belevágni, amíg ismerve és tudva a negatívumait is úgy vagy vele, hogy neked már pedig MOST kell a gyerek és kész, nem érdekel más véleménye (a pároddal egyetértésben, természetesen).

2022. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállaláshoz kell egy férfi is, és ha a párod nem akar, akkor nélküle te sem tudsz. Szóval nem értem a kérdésed. Ha vállalni akarsz, vállalj, persze, de előbb keress hozzá megfelelő férfit.
2022. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Természetesen még egyszer átbeszélném a pàrommal ezt a kérdést.

Szeretne gyereket ő is, de nem most, hanem házassàg után.

Kb 1.5 év mire eljutunk odáig.

2022. szept. 23. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp akkor ha közös döntés.

Nem szabad egyik félnek se ráerőszakolni a döntését a másikra..:

Utána csak az van, hogy valaki egyedül marad a gyerekkel.

Viszont ha mind a ketten akarjátok és minden adott, akkor semmi akadálya.:)

De egyébként ha gyerek már jöhetne akkor a lagzival miért kell várni?

2022. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel, különösen 8-assal.


"házassàg után... Kb 1.5 év mire eljutunk odáig."


Ezt a mondatot én se értem. A legnagyobb csinnadrattát is meg lehet szervezni jövő nyárra. Szóval 7-10 hónap múlva simán meg lehetne tartani. Miért írtad, hogy kb. másfél év kell hozzá?

2022. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

4 baratnombol 3 legközelebb szívesen kihagyná a terhességet. Az egyiknek magas cukra lett, a másik 3 hónapig nonstop hányt, utána keményedett, a 4. vizesedett és plusz 30 kilót cipelt. 1 tudta élvezni, különösebb gond nélkül.

Szóval, ha eltudod képzelni ezek bármelyikét, úgy, hogy közben a párod nem támogat, mert még nem volt felkészült, ezért fél/dühös és magára tud csak fókuszálni, akkor persze vállalj.

2022. szept. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!