Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt,...

Van olyan terhességi teszt, ami enyhe vérzés alatt is alkalmazható?

Figyelt kérdés
Egy enyhe, rózsaszínes folyásom van, még nem kellene megjönnie a menstruációmnak. Párommal védekezés nélkül szeretkeztünk (direkt módon, mielőtt felmerülne a gyanú). Van olyan teszt, amit esetleges menstruációs “vérzés” alatt is kimutatja az eredményt? Melyik a legmegbízhatóbb?

2022. szept. 24. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha menstruálsz nem vagy terhes, és mint írták semmi köze a vizeletnek a vérhez.
2022. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Bármelyik.Semmi köze a vizeletben kiválaszódó hcg-nek a hüvelyedből távozó bármilyen váladékhoz.
2022. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Facelle-t a rossmannból mert nem drága és jó minőségű.Teljesen mindegy a pisilés szempontjából hogy kicsit vérzel e vagy nem.Ha terhes vagy pozitív lesz.
2022. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

“Implantációs időszak

A rózsaszínű váladékozás a terhesség 4. hetében a petesejt beültetését jelzi. Ez az időszak közvetlenül a fogantatás után kezdődik és 7-14 napig tart. Jellemzője, hogy a megtermékenyített petesejt eljut a méh üregébe, majd a felszínéhez tapad. Ennek a folyamatnak a tüneteit tekintik a terhesség legkorábbi jeleinek.” ( [link]

2022. szept. 25. 03:38
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

🤦‍♀️

A legnagyobb gond nálad van!mi mind tudjuk mi az implantációs vérzés,de te nem tudsz értelmes kérdést feltenni!

2022. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha még csak most ágyazódik be szerinted, akkor meg semelyik nem mutatja még ki,mivel hcg csak utána termelődik,a teszt pedig arra reagál.Nem mi vagyunk buták,hanem te.
2022. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódási vérzés egyszeri jelenség, nem vérzel és maszatolsz egész nap. Egy törlésnél látszik. Maga a beágyazódás 7-14 nap lefkésőbb 14.napra vége. Ami egybe esika mensi napjával. Értelmezd a szöveget, ha már valamire hivatkozol.

Ha egész nap maszatolsz az nem a beágyazódás jele, hanem vagy a mensidé vagy terhes vagy és progihiányod van ami miatt nagy esély van rá, hogy nem marad meg a terhesség. Tehát a vér semmilyen szempontból nem jó.


Csinálj egy tesztet, ha terhes vagy nem halvány csík lesz rajta, hanem szép két csik ami egyértelmű és akkor irány a doki, hátha ad progipótlást.



De kb 98%, hogy nem vagy terhes.

2022. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt vagy 15 terhesség, ebben jó pár kémiai, beágyazódási vérzés 0, van akinek van de az ritka.
2022. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan természetesen spontán estem teherbe és nekem volt beágyazódási vérzésem a pozitív lh teszt után 9 nappal. El is keseredtem, mert azt hittem, hogy a progeszteron esett le, így el is könyveltem magamba, hogy nem sikerült. El is mentem dokihoz, hogy elkezdjem a kivizsgálásokat, aki akkor még semmit sem látott. Nagy meglepi volt utána a pozitív teszt. Nem ritka szerintem, van ilyen is, de nem mindenkinek.
2022. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!