Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős menstruációs görcs, de...

Erős menstruációs görcs, de nem jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerdán kellett volna megjönnie, de azóta sem jött. Úgy fáj a hasam, mint az első napon szokott amikor már megvan. Teszt negatív lett két napja.

Mellem nagyon fáj, ami szintén nem jellemző rám

Volt valaki hasonló helyzetben? Baba volt vagy végül késve de megjött?



2022. okt. 1. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Tesztelj ùjra,a nemvárt napja elött egy nappal énis teljesen negatívat teszteltem

Majd màsnap lett egy nagyon halvány màsodik csík rajta

2022. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj, de az is lehet, hogy késik. 🤷
2022. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi értelme lenne tesztelni esetleg ma vagy holnap. A legutóbbi teszt amit csináltam 5-ős erősségű volt (Viola teszt) és az volt negatív.

Vagy termelődhet olyan gyorsan, hogy két napja az is negatív és esetleg közben pozitívvá változik?

2022. okt. 1. 09:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En tesztelnek ujra a helyedben mar csak azert is hogy ne kattogjak. Legyen terhesseg de valoszinu csak keses.
2022. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta sokat erősödik a hcg én úgy tudom. Jobb mint azon kattogni, hogy az vagyok e vagy sem.
2022. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint te. 3-4 napja a mindjárt megjön érzés, Facelle teszt negatív. Ha a 28 napos ciklust nézzük ma van az első késős napom. Én nem fűzök hozzá sok reményt. Nekem szerintem csak késik.
2022. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Azóta jobban vagy?

Majd kérlek értesíts minket, ha lett valami

2022. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkepp szólok, hogy mi a vége. Jelenleg ott tartok, naponta maximum 2 alkalommal pár másodpercre gorcsol a hasam, de ennyi. Mellem feszül, de az minden mensi előtt szokott és terhesség előtt is feszült így az nem mérvadó.

Tesztre nem volt idom, jovoheten útba tudok ejteni remélhetőleg egy drogeriat, ha nem jön meg, bár semmi jele nincs eddig.


Koszi az érdeklődést :)

2022. okt. 2. 21:10
 9/12 A kérdező kommentje:
5 nap késes után is negatív maradt a facelle, most csináltam egyet
2022. okt. 3. 12:22
 10/12 anonim válasza:

Örülök, hogy jobban vagy❤️

Akkor igen valószínű, hogy nem vagy az^^"

2022. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!