Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes együtt lenni,...

Mikor érdemes együtt lenni, milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Egyértelműen pozitív lett ma az ovu tesztem, de sajnos úgy alakult, hogy 5napja nem tudtunk együtt lenni a párommal.

Ez nagyon remélem, hogy nem gond.



[link]



Viszont mától pár napig ha együtt leszünk? Vagy 2naponta érdemesebb?



2022. okt. 1. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A teherbeeséshez nem kell nagy humgug. Legyetek együtt, amikor jólesik, a többit meg a természetre kell bízni. Ha így nem jön fél év után, akkor érdemes praktikázni.
2022. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez lesz a 10.hónap,hogy próbálkozunk.


Előző hónapban használtam először ovulációs tesztet.


Szerintem ennyi idő után, más is próbálkozik mindent bevetni, hogy végre sikeres legyen az adott hónap. :)

2022. okt. 1. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Most nem kell a 2 napontára törekedni, hiszen tudod, hogy ovu van, vessetek be mindent.
2022. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Most mondok egy példát, mikor kell orvosi segítséget kérni. Sógornőmék, aki huszonéves, 5 hónap rendszeres együttlét után kezdtek vizsgálódni, miért nem jön a baba. Onnantól számítva 2 és fél évbe telt, mire megvolt az első lombikja. Én öreg csajnak számítok terhességi szempontból, 35 évesen estem teherbe azonnal az első gyerekemmel, amikorra elterveztük. Summa summarum: kezd el kivizsgáltatni magad.
2022. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Mi naponta csináltuk,volt, hogy kétszer is. Semmi kényszer, csinálnánk ma is ennyiszer, ha lehetne.
2022. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
10 hónap után én elmennék labborra. A páromat elküldenèm sperma vizsgálatra. Mi fél éve próbálkozunk, és kiderült, hogy nála van a gond.
2022. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi két naponta voltunk együtt. Az első próbálkozásból sikerült,nagyon hálásak vagyunk a piciért.


Sok sikert! 💚

2022. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha ma +, akkor kb.holnap van ovuláció. Ma legyetek együtt, mert az időzítés szempontjából mindenképpen jó. Holnap is érdemes, mert a 2 napot azért javasolják, hogy legyen ideje megfelelően újratermelődni a spermának. Az viszont a mait már nem befolyásolja. Tehát, ha a maiból nem jönne össze, akkor vagy holnap próbálkoztok, amikor nincs annyi ideje, újratermelődni, tehát kisebb esély van, hogy bejön, de nem nulla, mert a megfelelő spermiumok száma alacsonyabb lehet, de van, és ugye egy kell a fogamzáshoz.😁 Ha viszont 2 napot vársz, hiába van tökéletes mennyiségű és minőségű spermium, ha már túlvagy az ovun. Akkor az esély nulla.
2022. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az ovu napjan és utana 1 nappal.

Szerintem igy erdemes. Ovu napjan estem teherbe.

Elsore sikerult , nem kell tulgondolni, agyalni rajta.

2022. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Ma pisilésnél a wc papír rózsaszínes volt, szerintetek ez mi lehetett?


Picit megijedtem, de semmi pirosság, semmi vérzés, csak ennyi.

2022. okt. 4. 14:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!