Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ClearBlue rózsaszín ovulaciós...

ClearBlue rózsaszín ovulaciós tesztnél a kijelzőt kell csak nézni? Mert a kijelző negatívat mutat de a tesztcsík pedig pozitívat. Vagy azt nem kell figyelembe venni ?

Figyelt kérdés

#ClearBlue ovulaciós teszt
2022. okt. 1. 16:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Csak a kijelzőt vett figyelembe. A csíkokat ne nézd. Itt az nem mérvadó.
2022. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Értem

Pedig már azt hittem az is jelent valamit 😔

Köszönöm a válaszodat

2022. okt. 1. 16:38
 3/28 anonim ***** válasza:

A kijelzőt.

Ez amúgy 40-es teszt, szerintem ha jó erős, akkor együttlét legyen. De lehet holnap mosolyogni is fog.

2022. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Remelem 🤞🏼

Köszönöm a válaszod

2022. okt. 1. 22:17
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom, sose volt pozitív teszt csík alapján. Mosolygós napon is jóval halványabb a teszt csík mint a kontroll.
2022. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hmm

Akkor ez nálam hogyan ?

Eddig 2szer teszteltem a mai napon a lesz a harmadik

mind a kétszer kijelző alapján negatív de a tesztcsíkon mindig pozitív.

Vagy esetleg lehet rosszul olvasom le ?

Van ugye a kontroll csík de mellette mindig van egy második csík nem ugyan olyan erős mint a kontroll csík de hasonló.

2022. okt. 2. 13:25
 7/28 A kérdező kommentje:

Most teszteltem pár perce és mosolygós lett 😊

A tesztcsík pedig két erős vonal

Valószínűleg a második válaszolónak volt igaza köszönöm szépen :)

Meg annyi kérdeznék hogy van ilyen menstruaciós app-om ami ugye követem a dolgokat azt mutatja hogy menstuació és ciklus szerint 5.én lenne ovulacióm de a teszt szerint ma van valószínű hogy nem annyira megbízható az app?

2022. okt. 2. 16:21
 8/28 anonim ***** válasza:

Lehet hosszabb a luteális fázisod, mondjuk 16 napos. Az ovu holnap várható inkább, ha ma pozitív a teszt ìgy 2 nap nem a világ vége.

Vagy ha nem naprapontos a ciklusod, az app átlagot számol és az alapján lövi be az ovu várható idejét, nálam ez van egyébként, 28-32 napos ciklus és ettöl függően változik az ovu ideje.

2022. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az én ciklusom átlagosan 28-29 nap

most járok a ciklus 12. napjanal és most lett pozitív az ovu tesztem ez így normális?

Bocsi hogy ennyit kérdezek csak most használok ilyen ovu tesztet először mert már 5. hónapja próbálkozunk a babával és eddig sajnos meg nem sikerült :/

Szedek Femibion 0-at plusz folsavat és D vitamint is

Nem igazán tudom hogy mit tehetek meg ennek érdekében 😔

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat

2022. okt. 2. 17:13
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen normális, vagy hamarabb lesz a nemvárt vagy pedig hosszabb a luteális, amit írtam de mindkét eset rendben van, nyugi.
2022. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!