Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességre utalhatnak...

Korai terhességre utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Nemrég vágtunk bele a férjemmel a babaprojektbe és igazából meg is lepne,ha ilyen hamar összejött volna,de amiket mostanában tapasztaltam,korábban még nem voltak.


Szóval,a legfurább érzés,hogy volt egy ilyen "úristen,most bepisiltem?" érzésem és amikor elmentem mosdóba,nagy mennyiségű áttetsző váladékot láttam. Az elmúlt 2 hétben gyakran volt hányingerem és nagyon fáradtnak éreztem magam,napok óta fehér krémszerű folyásom van. 2.án kellett volna megjönnie,aznap menstruációhoz hasonló görcseim voltak és egyszer pár másodpercet erős,szúró fájdalmat éreztem,de azóta semmi. A terhességi teszt is negatív.


Akiknél hasonló tünetek voltak,mi lett a vége? Lett baba vagy valami bezavarhatott a ciklusban?



2022. okt. 4. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem tesztelsz?Késik már.
2022. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a teszt negatív, akkor ezek nem terhestünetek, hisz azokat is a hcg okozná, akárcsak a 2 csíkot.
2022. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ja bocs most olvastam hogy negatív a teszt.Akkor nem terhesség.

#1

2022. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy az elmúlt 2 hétben fáradt voltál, az nem terhes tünet, hiszen kb 2 hete volt a peteérésed, vagyis még be sem ágyazódott, amikor te tünetekről beszélsz. A HCG termelés után indulnak a terhes tünetek. Reggeli első vizeletből tesztelj, az tutibb.
2022. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Korábban nem tapasztaltam hasonlókat,azért is gondoltam esetleg terhességre,de akkor valami lehet csak bezavartam a ciklusomban. Nem baj,majd legközelebb! :)
2022. okt. 4. 14:19
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Annyit kell tudni, ha van tünet amit terhesség okoz akkor a teszt is pozi lesz. Negatív a teszted, 99% hogy nem vagy terhes. Ovud biztos? A leírtak alapján, lehet most volt csak ovud ...


A ciklusod stabil? Bár sokaknak amikor belevágnak élesbe a babaprojektbe, változik és nyúlik a ciklusuk az első pár ciklusban.

2022. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

A hányinger és fáradtság tuti nem emiatt van, már leírták előzőekben, miért.

Viszont a nagy mennyiségű folyás (nekem elég vizes volt, nem olyan, mint ovu körül), görcs, illetve nekem még a lábam is zsibbadt egy nappal a pozitív terhességi teszt előtt. Hasonlított a menzesz előtti tünetekhez, de nem volt ugyanolyan. Másnap már volt egy nagyon halvány csík a teszten.

2022. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os: megéreztem az ovut is most nahyon,ciklus 11-12.napja körül volt,még vérzésem is volt egy nagyon minimális,csak pecsételő,úgyhogy az igen. A ciklusom az elmúlt hónapokban 28-29 naposak voltak.

7-es:a folyás nekem hol vizes,hol krémes. De inkább vizes,krémes az nap volt,amikor meg kellett volna jönnie,meg előtte,de nagy mennyiségben. A görcsök teljesen mentruációhoz hasonlítottak,gondoltam is,hogy biztos megfog jönni,de azóta se semmi és a görcsök is elmúltak.

2022. okt. 4. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:

A tesztnek sajna mar mutatnia kellene:(

Kitartast Nektek!

2022. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyfajta tesztet csinaltal? Talan erdemes lenne meg Egy masik fajta nagyon erzekeny tesztet venni.
2022. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!