Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ha ET+6 napon még...

Lombikosok! Ha ET+6 napon még negatív a teszt akkor nem kell még temetni a dolgot ugye? 5 naposat kaptam vissza. A Hcg ilyenkor 5-6 nappal a beültetés után még nagy valószínűséggel 0 körül lehet ugye?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 11:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint a vérből nézett Hcg még nem indul meg felfelé ilyenkor ugye?
2022. okt. 7. 11:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez 11dpo-nak számít. Valakinek ilyenkor is már pozitív, valakinek pedig még nem.

A sikeres lombiknál nem teszteltem korán, megvártam a hivatalos tesztet, amit ők csináltak ET+9 napon. Nekem pl. még az is még elég halvány volt, mindamellett egyértelműen pozitív.

El tudom képzelni, hogy 3 nappal előtte az még bőven negatív lett volna.

2022. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Hat en vasarnapig nem temetnem a dolgot! Akkor is probalj ki egy tesztet, hatha mutat mar valamit! Szoritok neked!🙏🏻
2022. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze várok még, gondolom nem véletlenül kaptuk azt az utasítást, hogy ET utáni 14.napon teszteljünk. Csak annyi mindent olvasni a fórumokon, hogy sokaknak 5 napossal már korábban kimutatja a teszt.
2022. okt. 7. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat nekem 13 napon volt Hcg 635. És teszt 14 napon volt pozitív.
2022. okt. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Akkor még nincs veszve semmi remélem. ☺️
2022. okt. 8. 08:52
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, te nem is teszteltél a 14.nap előtt hogy azt írod csak akkor lett pozitív?
2022. okt. 8. 08:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma ET+10 napon is negatív még a teszt. 😞 Predictorral teszteltem, mert azt mondják az elég hiteles. Azt írta ugyan a doki a zárómra, hogy beültetés után 14 nappal teszteljek először ami csak szombat lesz, de 5 napossal ennek szerintem már pozitívnak kéne lennie most is. Legalább halványan. 😞
2022. okt. 11. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is 5 naposan kaptam vissza,a beültetés után pont egy hétre kellett volna megjönnie.

Aznap délután mertem tesztet csinálni mert még nem jött meg,halvány pozitív lett,másnap egy másikkal is pozitív lett,azt követő nap volt a vérvétel ami szintén kimutatta.


Ne keseredj el,még van remény.

A repesztőnek pedig kell legalább 10 nap kell hogy kiürüljön.

2022. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a beültetéstől számolva 7.napon már pozitív volt a teszt 3 napos babóval. A 14.napon 225 volt a hcg-m. Azóta már egy 8 hónapos gyönyőrű kiscsaj,csoda az életünkben.

Van akinek később ágyazódik be.

Kívánom,hogy sikerüljön!

2022. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!