Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 24.napján puha duzzadt...

Ciklus 24.napján puha duzzadt méhszáj jelezhet terhességet? Hónapok óta figyelem és még ilyet nem tapasztaltam. A dokim szerint nincs gond az önvizsgálattal steril körülmények közt. Köszönöm előre is a válaszaitokat. Ui.: évek óta várunk a csodára

Figyelt kérdés

#méhszáj #Ciklus24.nap
2022. okt. 7. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent a méhszáj! Én is néztem. Pont minden úgy ált mint mikor megjön és nem!

Kb a 10.héttől maradt fent addig mindig máshol volt!

2022. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Köszönöm 🙁
2022. okt. 7. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell tudni, ha még ilyen nem volt, akkor esélyes. Alapvetően terhesen felhúzódik és felpuhul. De ilyenkor az elején még a kemény is normális terhesen is. Szóval fene tudja. Drukkolok :)
2022. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ebből vált gyanússá, hogy valami lehet. Ovu táján lemászott mindig a méhszájam és nagyon felpuhult. Az tűnt fel, hogy elindult ugyan felfelé, de nem keményedett vissza. Én terhes lettem abban a hónapban, de azt nem tudom, hogy van-e összefüggés.
2022. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni.Köszönöm . Bízom benne hogy baba van .
2022. okt. 8. 07:07
 6/7 A kérdező kommentje:
4.nap késés. Teszt negatív 🙁 sosem késik. Minden hónapban pontosan megjön. Most semmi jele. Lehet mégis baba?
2022. okt. 16. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, sajnálom. Ovu után fixen jön a mensi.


Vagy nem volt ovud - nem vagy terhes, nem tudni mikor jön meg.

Később volt ovud legalább maásfél héttel, még nincs ideje a mensinek tehát korai volt a teszt, akár terhes is lehetsz.


Vagy nem vagy terhes, később volt ovud később lesz a nem várt is.


Nagyobb az esély arra, hogy nem volt ovud. Mikor babát tervez az ember gyakori jelenség a megnyúlt ciklus, tehát későbbi ovu, illetve, hogy előfordul az anovulációs ciklus.


Ez amolyan pszichés dolog... pl attól is késhet, ha nagyot változik az időjárás, több a stressz stb... a női hormonok ilyen kis sunyik.



Ha a méhszájád babát jelzett volna, már pozi lett volna a teszt. A mai tesztek legkésőbb a nemvárt napján pozik lesznek. Még a 25-ös tesztek is.

2022. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!