Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több napos ovulációs fájdalom...

Több napos ovulációs fájdalom esetén mikor van a tényleges peteérés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szülés előtt nem éreztem sosem a peteérést, viszont mióta szültem azóta igen.

28 naposak a ciklusaim, kb 14. naptól érzem a fájdalmat a 16. napig. 3 nap kell ,hogy elmúljon minden hónapban.

Kérdeztem a dokimat, hogy szerinte a 3 napból melyiken lehet a peteérés? Mikortól lehet számolni a dpo-t… Viszont erre nem tudott egyértelmű választ adni.


A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akiknek szintén 2-3 napos fájdalmuk van ovulációkor/ovu. előtt.



2022. okt. 9. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki tudna erre választ adni abban az esetben, ha UH-s ovuláció követést csinálna.
2022. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, és én az ovutesztre hagyatkozva számolok. Pozi után az első negatív napnak számítom a repedést azaz 0.nap. Következő nap a dpo 1, dpo 2 stb
2022. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából 4 hónapja próbálkozunk, addig fogamzásgátlót szedtem. Együtt vagyunk 2 naponta a férjemmel, szóval igazából olyan szempontból mindegy, hogy mikor van a napja, csak a tesztelés miatt lennék kíváncsi. :) túl korán nem szeretnék, ha esetleg még csak a 8-9. dpo-n vagyok.

De következő hónapba használni fogok ovu tesztet.

Köszi a válaszokat!

2022. okt. 9. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a hónapban használtam először ovutesztet pont amiatt, amit te is mondasz, kérdező. Mindig azt hittem, akkor van peteérésem, mikor a fájdalmat érzem (13. nap környékétől 2-3 napig). Erre csak a 17. napon lett pozitív az ovuteszt… szóval ha teherbeesés a cél, lehet nem árt nem csak a testre hagyatkozni, mert lehet, hogy csak a peteérés “bekövetkeztét” jelzi a fájdalom :)
2022. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szeptember 25- okt 1 között írta a termékenységi naptáram, (27.-i peteérést) a termékeny időszakot, ami reális lehet , mivel valóban 28 napos a ciklusom. A fájdalmat 27.-29.-ig éreztem.

25-27-29-02voltunk együtt.

Jó lenne ,ha most összejött volna .. nagyon vágyunk már rá :)

2022. okt. 9. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek nagyon 😊 esetleg majd írd meg!
2022. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon! :)
2022. okt. 9. 19:46
 8/12 A kérdező kommentje:
1 napja késik :) volt 2 napja este olyan erős görcsöm, hogy nem bírtam már sehogy sem feküdni. Másnapi 2. pisiből 10-es teszt negatív lett. Ha ma sem jön meg, akkor holnap tesztelek reggeli elsőből :)
2022. okt. 12. 10:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mizu, kérdező?
2022. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
3 nap késéssel megjött 😊
2022. okt. 15. 09:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!