Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (szeptembe...

Lehetek terhes? (szeptember 9.) A ciklus végén 28-29. napon egy kis ideig betette a párom gumi nélkül, de szinte azonnal rászóltam hogy ne. Utána máshogy folytattuk a dolgokat. Utána 2 napra rá megjött a menstruációm.

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy attól még ebben a hónapban megtörtént a fogantatás ha azóta nemvoltunk együtt?

A ciklusaim legtöbbször 30-31 naposak.

Bízom abban hogy nem, hiszen ovumig nem valószínű, hogy életképes maradt ott bent bármi.


11.-én kellett volna megjönnie és már kicsit furán érzem magam de lehet csak betegség vagy bebeszélem.

Normális válaszokat kérnék, köszi!



2022. okt. 12. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti,h nem vagy terhes..
2022. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. 11-e meg tegnap volt, nem vagy robot, hogy percre pontosan jöjjön meg.
2022. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van bebeszéled magadnak.

Ilyen hamar nincs tünet.

Nyugodj le meg fog jönni hamarosan.

2022. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Végül szerdán nembírtam ki és teszteltem. ( corax) teszttel. Utólag láttam az kevésbé érzékeny de csak nem hazudik es nemtudtam elszúrni mer nagYon erős volt a kontroll csík.

Azóta sem jött meg

De mar szeptember 9 óta eltelt csomó nap, bármelyik tesztnek jónak kéne lennie nem?

2022. okt. 14. 18:57
 5/9 A kérdező kommentje:
*csütörtökön
2022. okt. 14. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha terhes lennél akkor ennyi késésnél már bármelyik teszt kimutatná.
2022. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elrontani a tesztet csaknem tudtaam mer akkor kontroll csik se lett volna,nem?
2022. okt. 14. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz!
2022. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisztib;;;)) válasza:
Azóta derült ki valami?mi is hasonló helyzetben vagyunk csak 10-edikén kellett volna megjönnie.
2022. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!