Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 éve szedek Novynettet A...

KissE kérdése:

5 éve szedek Novynettet A levél utolsó hetéből 1 szem kimaradt, másnap bevettem mindkettőt. Amikor bevettem m2 szemet együtt voltunk,megszakításos védekezést is alkalmaztunk. Lehetek terhes? Az utosló tabi mentes napon van és még nem jött meg

Figyelt kérdés
Lehetek terhes?A 7 tablettamentes napom utolsó napján vagyok és még nem jött meg.
2022. okt. 16. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit ír a tájékoztató? Csak mert amiket én szedtem eddig mindnél úgy volt, hogy ha az utolsó héten marad ki tabletta, akkor ne pótoljam, hanem hagyjam abba a levelet, legyen meg a 7 napos szünet majd kezdjem a következővel, így biztosan védeni fog.


Amúgy a kihagyott tabletta nem csak aznapra jelent veszélyt, hanem az elmúlt 4-5 napra is. Szóval ha voltatok együtt előtte, az is számít.

2022. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Betegtájékoztató... pl az én gyógyszerem meg olyan, esténként szedem. Ha következő reggel veszem be, még elvileg nincs baj. De ha csak este, akkor onnantól gáz.

Illetve 2szemet egyszerre sem szabad bevennem.


A régi gyógyszerem 9 évig szedtem. Az utolsó héten kimaradt 1 szem. Úgy voltam vele, ennyi idő alatt 1 nap nem lehet baj... nem!? 3 éves a fiam 😅


Ha tesztet csinálnál egyébként többre mennél mint ezzel a kérdéssel

2022. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyum így esett annó teherbe…😅
2022. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Lett gyerek?
2022. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!